Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

MobiSystems OfficeSuite 4 Symbian S60 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Mobile Systems
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 5.2 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 729

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis MobiSystems OfficeSuite 4 Symbian S60 - Mobile

MobiSystems OfficeSuite zaprojektowany dla Symbian OS to mini pakiet biurowy przeznaczony dla urządzeń mobilnych. Aplikacja MobiSystems OfficeSuite na telefon umożliwia przeglądanie i edycję dokumentów tekstowych, arkuszy kalkulacyjnych i prezentacji przygotowanych w pakietach OpenOffice.org i MS Office. MobiSystems OfficeSuite możesz pobrać za darmo z naszej strony. Program  jest doskonałą propozycją dla osób pracujących poza biurem, w terenie – przystosowanie do platform mobilnych czyni go niezwykle przydatnym narzędziem. Niestety program MobiSystems OfficeSuite do darmowych nie należy, Producent udostępnia wersję Trial.  Aby pobrać MobiSystems OfficeSuite dla  mobile, należy podać na stronie producenta swój adres email.  Uruchomienie MobiSystems OfficeSuite w trybie pełna wersja wiąże się z uiszczeniem opłaty licencyjnej. Należy pamiętać, że wersja Trail pozwala na 30 dni darmowego użytkowania. MobiSystems OfficeSuite w wersji PL nie występuje. Aby skorzystać z MobiSystems OfficeSuite free download kliknij pobierz poniżej.

Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v1
Nokia N-Gage, 3660, 3620, 3600, 3650, 7650
Sendo X, Siemens SX1

Poradnik instalacji MobiSystems OfficeSuite

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

….::::: Tryb PC Suite :::::…..

Przy wyborze tego trybu konieczna jest uprzednia instalacja oprogramowania Nokia PC Suite. Potem wystarczy tylko upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na telefonie wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, należy kliknąć tak, następnie potwierdzić miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

….::::: Tryb Transfer danych :::::…..

To tryb nie wymaga instalacji oprogramowania Nokia PC Suite. Instalowane są tylko sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Aplikacje biurowe

 • Pdf+ 1.75 (UIQ 3)

  Pdf+ dla mobile to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe

 • T9 Nav 0.05.08 RC1

  T9 Nav pod systemy Symbian Series 60 3rd Edition jest doskonałym narzędziem służącym do przeszukiwania zasobów w naszym telefonie.

 • MagicSS 1.1 (WM)

  MagicSS to nie wielki program, który w szybki i prosty sposób pozwala na robienie zrzutów ekranów na telefonach pracujących pod kontrolą systemów Windows Mobile.

 • HandyBook

  Program służący do czytania e-booków w urządzeniach działających na platformie Symbian OS.

 • Pdf+ for Symbian OS S60 1.67

  Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: MobiSystems OfficeSuite 4 Symbian S60 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ