Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobipocket Reader for Windows Mobile Smartphone  6 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Mobipocket
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 22.02.2010
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 232

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mobipocket Reader for Windows Mobile Smartphone  6 - Mobile

­
Aplikacja Mobipocket Reader for Windows Mobile przeznaczona dla Smartphone jest prostym i przyjaznym w użyciu programem na licencji freeware, który służy  do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Windows Mobile. Narzędzie nie wiele zajmuje, na urządzeniu mobilnym instaluje się automatycznie, i pozwala na łatwe przeglądanie książek. Jak na program tej wielkości Mobipocket Reader oferuje przydatne opcje, które zdecydowanie uprzyjemnią z nim pracę, m.in. ustawienia wyświetlania w danym e-booku czyli zmiana koloru teksu, wyświetlanie lokacji pliku w wewnętrznej pamięci urządzenia przenośnego. Kliknij pobierz a nastąpi Download aplikacji Mobipocket Reader wprost na twój komputer. Pobrać aplikację można również na stronie producenta. Program nie jest dostępny w języku polskim.

­

Podobne Aplikacje biurowe

 • Best eBook 1.03 (S60 2nd)

  Narzędzie Best eBook napisane pod Symbian OS z pewnością przypadnie do gustu osobom, które uwielbiają czytać książki niezależnie od miejsca w którym się znajdują. Program Best eBook stworzono na telefon właśnie z myślą o takich użytkownikach.

 • Dedit 0.76

  Dedit to aplikacja przeznaczona do edycji dokumentów tekstowych dla urządzeń przenośnych pracujących na systemie Symbian S60 3rd.

 • Mobipocket Reader for Symbian OS S80 2nd Edition 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS

 • DBpowerAMP Music Converter R13 for WM Pocket PC 3.5

  Pocket Database Viewer jest aplikacją, która umożliwia przeglądanie w urządzenie mobilnym dowolnej bazy danych obsługującej standard ODBC.

 • CalcConvert 1.1.2 (Windows Mobile)

  CalcConvert to kolejny kalkulator na urządzenia przenośne, który pozwala na dokonywanie zaawansowanych obliczeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobipocket Reader for Windows Mobile Smartphone  6 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ