Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobipocket Reader for Symbian OS UIQ 2 5.3 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Mobipocket
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 720 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 272

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mobipocket Reader for Symbian OS UIQ 2 5.3 - Mobile

Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy  do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS(w tej wersji programu). Narzędzie nie wiele zajmuje, na urządzeniu mobilnym instaluje się z łatwością i pozwala na łatwe przeglądanie książek. Producent udostępnia Mobipocket Reader na licencji freeware. Jak na program tej wielkości Mobipocket Reader oferuje przydatne opcje, które zdecydowanie uprzyjemnią z nim pracę, m.in. ustawienia wyświetlania w danym e-booku czyli zmiana koloru teksu, wyświetlanie lokacji pliku w wewnętrznej pamięci telefonu komórkowego oraz wbudowany czytnik RSS. Mobipocket Reader po Polsku nie jest osiągalny. Aby skorzystać z Mobipocket Reader free download należy kliknąć przycisk pobierz poniżej.


Podobne Aplikacje biurowe

 • ReadManiac 2.5.2

  Darmowa aplikacja do wyświetlania na telefonach komórkowych książek w formatach: TXT, PDB, PRC i TCR.

 • iSilo 5.04 (UIQ3)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.

 • LightNotepad 1.58 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja LightNotepad dla mobile jest nie zwykle prostym i łatwym w użyciu narzędziem do edycji tekstu.

 • TextsFTPs 1.0

  Aplikacja TextsFTPs na urządzenia mobile umożliwia w prosty i wygodny sposób stworzenie szybkiej notatki tekstowej oraz nadanie jej określonej nazwy w postaci pliku.

 • Viigo 3.0 beta (WM)

  Viigo to doskonały czytnik kanałów RSS. Dzięki aplikacji, Viigo nie tylko możemy przeglądać i wyszukiwać wszelkie wiadomości online ale także mamy dostęp do już wybranych newsów bez łączenie się z Internetem.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobipocket Reader for Symbian OS UIQ 2 5.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ