Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobipocket Reader for Symbian OS S90 5.3 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Mobipocket
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 722 KB
System operacyjny: Symbian Series 90
Liczba pobrań: 349

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mobipocket Reader for Symbian OS S90 5.3 - Mobile

Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy  do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS(w tej wersji programu). Narzędzie nie wiele zajmuje, na urządzeniu mobilnym instaluje się z łatwością i pozwala na łatwe przeglądanie książek. Producent udostępnia Mobipocket Reader na licencji freeware. Jak na program tej wielkości Mobipocket Reader oferuje przydatne opcje, które zdecydowanie uprzyjemnią z nim pracę, m.in. ustawienia wyświetlania w danym e-booku czyli zmiana koloru teksu, wyświetlanie lokacji pliku w wewnętrznej pamięci telefonu komórkowego oraz wbudowany czytnik RSS. Mobipocket Reader po Polsku nie jest osiągalny. Aby skorzystać z Mobipocket Reader free download należy kliknąć przycisk pobierz poniżej.Podobne Aplikacje biurowe

 • QReader 1.96 (S60 2nd)

  QReader mobile zaprojektowana na systemy Symbian OS to doskonała aplikacja przeznaczona do przeglądania książek w formie elektronicznej.

 • Pdf+ for Symbian OS UIQv3 1.67

  Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe

 • iSilo 5.04 (UIQ2)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.

 • PdfPrinter for Symbian S80 (Nokia 9200 Series Communicator)

  PdfPrinter dla mobile to przydatne narzędzie do tworzenia dokumentów w formacie PDF wprost z poziomu naszego urządzenia.

 • Expense Notes 1.3.0

  Expense Notes to łatwa w obsłudze aplikacja która pozwoli ci śledzić własne wydatki. Spłukany? Pozwól sobie skorzystać z dobrodziejstw tego programu i śledź gdzie oraz na co najczęściej wydajesz swoje pieniądze.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobipocket Reader for Symbian OS S90 5.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ