Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobipocket Reader for Symbian OS S80 1st Edition 5.3 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Mobipocket
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 755 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 207

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mobipocket Reader for Symbian OS S80 1st Edition 5.3 - Mobile

Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy  do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS(w tej wersji programu). Narzędzie nie wiele zajmuje, na urządzeniu mobilnym instaluje się z łatwością i pozwala na łatwe przeglądanie książek. Producent udostępnia Mobipocket Reader na licencji freeware. Jak na program tej wielkości Mobipocket Reader oferuje przydatne opcje, które zdecydowanie uprzyjemnią z nim pracę, m.in. ustawienia wyświetlania w danym e-booku czyli zmiana koloru teksu, wyświetlanie lokacji pliku w wewnętrznej pamięci telefonu komórkowego oraz wbudowany czytnik RSS. Mobipocket Reader po Polsku nie jest osiągalny. Aby skorzystać z Mobipocket Reader free download należy kliknąć przycisk pobierz poniżej.Podobne Aplikacje biurowe

 • Font Changer 1.8.5

  Font Changer to prosty w działaniu program który pozwala na zmianę czcionek sztywno zapisanych w systemie na nowe i bardziej urozmaicone.

 • Pdf+ 1.67 (S80)

  Pdf+ dla mobile to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe

 • TextsFTPs 1.0

  Aplikacja TextsFTPs na urządzenia mobile umożliwia w prosty i wygodny sposób stworzenie szybkiej notatki tekstowej oraz nadanie jej określonej nazwy w postaci pliku.

 • QReader 1.96 (S60 2nd)

  QReader mobile zaprojektowana na systemy Symbian OS to doskonała aplikacja przeznaczona do przeglądania książek w formie elektronicznej.

 • Mobipocket Reader for Symbian OS S60 2nd Edition 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader for Symbian OS jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobipocket Reader for Symbian OS S80 1st Edition 5.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ