Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobipocket Reader for Symbian OS S60 3rd Edition 5.3 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Mobipocket
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 1.6 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1401

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mobipocket Reader for Symbian OS S60 3rd Edition 5.3 - Mobile

Aplikacja Mobipocket Reader for Symbian OS jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy  do odczytywania elektronicznych książek. Mobipocket Reader jest całkowicie darmowy,  nie wiele zajmuje a  na urządzeniu mobilnym instaluje się automatycznie. Jak na program tej wielkości Mobipocket Reader na telefon oferuje przydatne opcje, które zdecydowanie uprzyjemnią z nim pracę. W Mobipocket Reader dla mobile możemy zmienić ustawienia wyświetlania w danym e-booku czyli zmiana koloru teksu lub wyświetlić lokację pliku w wewnętrznej pamięci urządzenia przenośnego. Aplikacja doskonale sprawdza się jako program biurowy do użytku na codzień. Mobipocket Reader możesz pobrać za darmo z naszej strony. W tym celu należy skorzystać z Mobipocket Reader free download klikając pobierz poniżej. Z uwagi na licencję Mobipocket Reader to pełna wersja bez ograniczeń. Jak się okazuje program Mobipocket Reader po Polsku jeszcze nie jest osiągalny.

 Kompatybilne modele:


::::::: Symbian S60v3
Nokia E71, E72, E55, E52, E75, 5730 XpressMusic,
6710 Navi, N86, 6720, E63, N79, E66, N85,
6210 Navi, 6650 fold, N78, N96, 6220, N81 8GB,
N95, N95 8GB, N81, E51, 6121, N77, 5700 XpressMusic,

Poradnik instalacji Mobipocket Reader


Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.


….::::: Tryb PC Suite :::::…..


Przy wyborze tego trybu konieczna jest uprzednia instalacja oprogramowania Nokia PC Suite. Potem wystarczy tylko upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na telefonie wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, należy kliknąć tak, następnie potwierdzić miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 


….::::: Tryb Transfer danych :::::…..


To tryb nie wymaga instalacji oprogramowania Nokia PC Suite. Instalowane są tylko sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Aplikacje biurowe

 • ConverterCE 1.8c (WM 2003)

  ConverterCE to prosta aplikacja pozwalająca na przeliczanie wartości w oparciu o najbardziej popularne jednostki takie jak km, kg, stopnie itd.

 • QuickOffice 6.0 Symbian S60 5th edition

  QuickOffice to prosty zestaw programów, które pozwalają nie tylko na odczyt ale także edycję popularnych dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych oraz prezentacji ppt.

 • OfficeSuite Professional (Android) 4.0.351

  OfficeSuite Professional na platformy Android to pakiet aplikacji biurowych służących do tworzenia, edytowania oraz podglądu dokumentów popularnych edytorów takich MS Word, Excel, Power Point a także PDF.

 • Mobipocket Reader for Symbian OS UIQ 3 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS

 • Mobipocket Reader for Symbian OS S80 2nd Edition 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobipocket Reader for Symbian OS S60 3rd Edition 5.3 - Mobile

dodał: ~jacek , 01.10.2012

Brak tego Pliku to jest odnośnik do strony producenta ,ale tam go niema!!!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ