Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobipocket Reader for Symbian OS S60 2nd Edition 5.3 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Mobipocket
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 710 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 356

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mobipocket Reader for Symbian OS S60 2nd Edition 5.3 - Mobile

Aplikacja Mobipocket Reader for Symbian OS jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy  do odczytywania elektronicznych książek. Mobipocket Reader jest całkowicie darmowy,  nie wiele zajmuje a  na urządzeniu mobilnym instaluje się automatycznie. Jak na program tej wielkości Mobipocket Reader na telefon oferuje przydatne opcje, które zdecydowanie uprzyjemnią z nim pracę. W Mobipocket Reader dla mobile możemy zmienić ustawienia wyświetlania w danym e-booku czyli zmiana koloru teksu lub wyświetlić lokację pliku w wewnętrznej pamięci urządzenia przenośnego. Aplikacja doskonale sprawdza się jako program biurowy do użytku na codzień. Mobipocket Reader możesz pobrać za darmo z naszej strony. W tym celu należy skorzystać z Mobipocket Reader free download klikając pobierz poniżej. Z uwagi na licencję Mobipocket Reader to pełna wersja bez ograniczeń. Jak się okazuje program Mobipocket Reader po Polsku jeszcze nie jest osiągalny.

Kompatybilne modele:


::::::: Symbian S60v2
Nokia N70, 6682, N90, 6680, 3230, 6681, 6670,
6260, 6630, 6620, 7610, 6600, Panasonic X700,
X800


Poradnik instalacji Mobipocket Reader

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

….::::: Tryb PC Suite :::::…..

Przy wyborze tego trybu konieczna jest uprzednia instalacja oprogramowania Nokia PC Suite. Potem wystarczy tylko upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na telefonie wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, należy kliknąć tak, następnie potwierdzić miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.

….::::: Tryb Transfer danych :::::…..

To tryb nie wymaga instalacji oprogramowania Nokia PC Suite. Instalowane są tylko sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Aplikacje biurowe

 • QReader 1.96 (S60 2nd)

  QReader mobile zaprojektowana na systemy Symbian OS to doskonała aplikacja przeznaczona do przeglądania książek w formie elektronicznej.

 • iSilo 5.04 (S60 1st)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.

 • Font Changer 1.8.5

  Font Changer to prosty w działaniu program który pozwala na zmianę czcionek sztywno zapisanych w systemie na nowe i bardziej urozmaicone.

 • PDF Scanner 1.00 Smartphone

  PDF Scanner to prosty a zarazem funkcjonalny program do tworzenia dokumentów tekstowych w popularnym formacie PDF. Wystarczy uruchomić aplikację a następnie wykonać zdjęcie np. tekstu i na jego podstawie stworzyć dokument PDF bezpośrednio na telefonie.

 • SoftMaker Office 2008

  SoftMaker Office jest pakietem biurowym dla urządzeń Pocket PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobipocket Reader for Symbian OS S60 2nd Edition 5.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ