Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobipocket Reader for Symbian OS S60 1st Edition 5.3 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Mobipocket
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 06.08.2008
Rozmiar: 713 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 403

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mobipocket Reader for Symbian OS S60 1st Edition 5.3 - Mobile

Aplikacja Mobipocket Reader for Symbian OS jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy  do odczytywania elektronicznych książek. Mobipocket Reader jest całkowicie darmowy,  nie wiele zajmuje a  na urządzeniu mobilnym instaluje się automatycznie. Jak na program tej wielkości Mobipocket Reader na telefon oferuje przydatne opcje, które zdecydowanie uprzyjemnią z nim pracę. W Mobipocket Reader dla mobile możemy zmienić ustawienia wyświetlania w danym e-booku czyli zmiana koloru teksu lub wyświetlić lokację pliku w wewnętrznej pamięci urządzenia przenośnego. Aplikacja doskonale sprawdza się jako program biurowy do użytku na codzień. Mobipocket Reader możesz pobrać za darmo z naszej strony. W tym celu należy skorzystać z Mobipocket Reader free download klikając pobierz poniżej. Z uwagi na licencję Mobipocket Reader to pełna wersja bez ograniczeń. Jak się okazuje program Mobipocket Reader po Polsku jeszcze nie jest osiągalny.

Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v1
Nokia N-Gage, 3660, 3620, 3600, 3650, 7650
Sendo X, Siemens SX1

Poradnik instalacji Mobipocket Reader

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

….::::: Tryb PC Suite :::::…..

Przy wyborze tego trybu konieczna jest uprzednia instalacja oprogramowania Nokia PC Suite. Potem wystarczy tylko upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na telefonie wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, należy kliknąć tak, następnie potwierdzić miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

….::::: Tryb Transfer danych :::::…..

To tryb nie wymaga instalacji oprogramowania Nokia PC Suite. Instalowane są tylko sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Aplikacje biurowe

 • PDF Scanner 1.00 Smartphone

  PDF Scanner to prosty a zarazem funkcjonalny program do tworzenia dokumentów tekstowych w popularnym formacie PDF. Wystarczy uruchomić aplikację a następnie wykonać zdjęcie np. tekstu i na jego podstawie stworzyć dokument PDF bezpośrednio na telefonie.

 • DBpowerAMP Music Converter R13 for WM Pocket PC 3.5

  Pocket Database Viewer jest aplikacją, która umożliwia przeglądanie w urządzenie mobilnym dowolnej bazy danych obsługującej standard ODBC.

 • PDFViewer 0.03.2

  PDFViewer to popularna przeglądarka PDFów na iPhona.

 • CalcConvert 1.1.2 (Windows Mobile)

  CalcConvert to kolejny kalkulator na urządzenia przenośne, który pozwala na dokonywanie zaawansowanych obliczeń.

 • Best eBook 1.03 (S60 2nd)

  Narzędzie Best eBook napisane pod Symbian OS z pewnością przypadnie do gustu osobom, które uwielbiają czytać książki niezależnie od miejsca w którym się znajdują. Program Best eBook stworzono na telefon właśnie z myślą o takich użytkownikach.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobipocket Reader for Symbian OS S60 1st Edition 5.3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ