Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HandyBook - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Epocware
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 29.04.2009
Rozmiar: 620 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 771

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis HandyBook - Mobile

W Internecie można znaleźć coraz więcej popularnych ebooków, czyli książek, których treść została zapisana w formie elektronicznej. Właśnie ze względu na rosnącą popularność tego typu opracowań firma Epocware zainteresowała sie tym tematem i tak właśnie powstała dość prosta w obsłudze a zarazem stabilna i bogata w opcje aplikacja służąca do czytania ebooków pod nazwą HandyBook, która w wersji za darmo niestety nie jest osiągalna.  HandyBook dla mobile obsługuje najbardziej popularne formaty e-książek - DOC i TXT. Ta ciekawa przeglądarka dokumentów poza obsługą wymienionych powyżej formatów umożliwia również wybór rozmiaru czcionki i gęstości tekstu, tryb pełnego ekranu, automatyczne przewijanie, tworzenia zakładek i wyszukiwanie interesujących nas wyrazów lub zwrotów w tekście e-booka. Na chwilę obecną HandyBook w wersji po Polsku nie jest dostępna. Aplikację możesz pobrać całkowicie za free korzystając z HandyBook free download. Wystarczy, że klikniesz pobierz poniżej.

Podobne Aplikacje biurowe

 • Documents To Go for Symbian UIQ2 .002

  Program Documents To Go to nie zwykle wszechstronne i uniwersalne narzędzie do otwierania dokumentów Office i PDF.

 • Jota Text Editor 0.1.07

  Jota Text Editor jak sama nazwa wskazuje jest edytorem zaprojektowanym do obsługi obszernych plików tekstowych na platformy Android.

 • PdfPrinter for Symbian S80 (Nokia 9300, 9500)

  PdfPrinter na telefon to przydatne narzędzie do tworzenia dokumentów w formacie PDF wprost z poziomu naszego urządzenia.

 • Documents To Go for Symbian UIQ 3

  Program Documents To Go na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to nie zwykle wszechstronne i uniwersalne narzędzie do otwierania dokumentów Office i PDF.

 • VsNotepad 2.7 Windows Mobile

  VS Notepad jest nowością wśród aplikacji biurowych na światowym rynku. Program stanowi rozszerzenie systemowego notatnika o niezwykle porządnej szacie graficznej oraz funkcjonalności.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HandyBook - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ