Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

EasyEdit 1.44 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Chetbox
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 11 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 588

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis EasyEdit 1.44 - Mobile

Aplikacja EasyEdit zaprojektowana na telefony pracujące pod kontrolą platform Symbian OS jest doskonałym połączeniem prostego edytora tekstu z kompilatorem języka Python. Dzięki EasyEdit nie tylko możemy stworzyć szybką notatkę ale także uruchomić na naszym telefonie własnoręcznie napisane skrypty co nie wątpliwie powoduje, że aplikacja wyróżnia się z pośród innych edytorów dostępnych na rynku mobile. Producent Chetbox swoją aplikację EasyEdit udostępnia całkowicie za darmo. W chwili obecnej EasyEdit w języku PL nie występuje, jednak jej standardowe dla każdego edytora tekstu opcje w obcym języku nie powinny stworzyć jakiejś większej bariery do pracy z programem. Aby skorzystać z EasyEdit  free download kliknij pobierz poniżej.

Podobne Aplikacje biurowe

 • Pdf+ 1.75 (UIQ 3)

  Pdf+ dla mobile to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe

 • MagicSS 1.1 (WM)

  MagicSS to nie wielki program, który w szybki i prosty sposób pozwala na robienie zrzutów ekranów na telefonach pracujących pod kontrolą systemów Windows Mobile.

 • Adobe Reader LE 2.5.361 (S60v3)

  Firma Adobe Systems, znany i ceniony na całym świecie twórca aplikacji Adobe Reader dla Symbian OS służącej do przeglądania popularnych dokumentów w formacie PDF prezentuje odmianę aplikacji w wersji mobile.

 • DBpowerAMP Music Converter R13 for WM Smartphone

  Pocket Database Viewer jest aplikacją, która umożliwia przeglądanie w urządzenie mobilnym dowolnej bazy danych obsługującej standard ODBC.

 • Dedit 0.76

  Dedit to aplikacja przeznaczona do edycji dokumentów tekstowych dla urządzeń przenośnych pracujących na systemie Symbian S60 3rd.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: EasyEdit 1.44 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ