Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Documents To Go for Symbian UIQ2 .002 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: DataViz
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 1.9MB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 460

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Documents To Go for Symbian UIQ2 .002 - Mobile

Program Documents To Go na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to nie zwykle wszechstronne i uniwersalne narzędzie do otwierania dokumentów Office i PDF. Aplikacja Documents To Go całkowicie za darmo przez Producenta niestety nie jest udostępniona. Program pozwala na otwieranie popularnych dokumentów przygotowanych w Wordzie, Excelu, PowerPoint na naszym telefonie komórkowych, co ciekawe aplikację wyposażono również w funkcję przeglądania dokumentów PDF.  Documents To Go w wersji po Polsku jak na razie nie osiągalne  jest doskonałym rozwiązaniem dla ludzi, którzy chcą mieć wgląd do ważnych dokumentów w każdym miejscu i czasie. Skorzystaj z Documents To Go free download klikając pobierz poniżej.

Podobne Aplikacje biurowe

 • SmartViewer 1.01

  Uniwersalna przeglądarka dokumentów tekstowych dla urzadzeń działających pod systemem Symbian OS.

 • Pdf+ for Symbian OS S80 1.67 (Nokia 9200 Series Communicator)

  Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe

 • MagicSS 1.1 (WM)

  MagicSS to nie wielki program, który w szybki i prosty sposób pozwala na robienie zrzutów ekranów na telefonach pracujących pod kontrolą systemów Windows Mobile.

 • Calc4M 1.8

  Aplikacja Calc4M napisana pod Symbian OS pełni rolę bardzo funkcjonalnego i praktycznego kalkulatora naukowego. Calc4M posiada najnowszy i chyba najlepiej dostosowany do wymogów użytkowników mechanizm konwersji i zamiany różnych wartości.

 • CalcConvert 1.1.2 (Windows Mobile)

  CalcConvert to kolejny kalkulator na urządzenia przenośne, który pozwala na dokonywanie zaawansowanych obliczeń.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Documents To Go for Symbian UIQ2 .002 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ