Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Documents To Go for Symbian UIQ 3 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: DataViz
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 03.07.2008
Rozmiar: 2.1 MB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 772

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Documents To Go for Symbian UIQ 3 - Mobile

Program Documents To Go na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to nie zwykle wszechstronne i uniwersalne narzędzie do otwierania dokumentów Office i PDF. Aplikacja Documents To Go całkowicie za darmo przez Producenta niestety nie jest udostępniona. Program pozwala na otwieranie popularnych dokumentów przygotowanych w Wordzie, Excelu, PowerPoint na naszym telefonie komórkowych, co ciekawe aplikację wyposażono również w funkcję przeglądania dokumentów PDF.  Documents To Go w wersji po Polsku jak na razie nie osiągalne  jest doskonałym rozwiązaniem dla ludzi, którzy chcą mieć wgląd do ważnych dokumentów w każdym miejscu i czasie. Skorzystaj z Documents To Go free download klikając pobierz poniżej.

Podobne Aplikacje biurowe

 • Pdf+ 1.75 (UIQ 3)

  Pdf+ dla mobile to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe

 • ReadManiac 2.5.2

  Darmowa aplikacja do wyświetlania na telefonach komórkowych książek w formatach: TXT, PDB, PRC i TCR.

 • Firemail 1.1 (iPhone)

  Firemail ułatwia pisanie maili na iPhonie.

 • MagicSS 1.1 (WM)

  MagicSS to nie wielki program, który w szybki i prosty sposób pozwala na robienie zrzutów ekranów na telefonach pracujących pod kontrolą systemów Windows Mobile.

 • Microsoft Reader (Pocket PC) 2.11

  Microsoft Reader jest aplikacją rodzimej produkcji Microsoftu dla urządzeń mobile, która służy do łatwego przeglądania oraz czytania książek w formie elektronicznej – tzw. e-booków.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Documents To Go for Symbian UIQ 3 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ