Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Documents To Go for Symbian 80 2.0 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: DataViz
Licencja: Demo Licencja
Data dodania: 02.07.2008
Rozmiar: 1.7 MB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 1013

Demo

Wersja testowa oprogramowania na licencji shereware. Udostępniana bezpłatnie, bez ograniczenia czasowego. Programy w wersji demo nie posiadają pełnej funkcjonalności. Najczęściej w ten sposób wydawane są gry komputerowe.

Opis Documents To Go for Symbian 80 2.0 - Mobile

Program Documents To Go na telefony pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS to nie zwykle wszechstronne i uniwersalne narzędzie do otwierania dokumentów Office i PDF. Aplikacja Documents To Go całkowicie za darmo przez Producenta niestety nie jest udostępniona. Program pozwala na otwieranie popularnych dokumentów przygotowanych w Wordzie, Excelu, PowerPoint na naszym telefonie komórkowych, co ciekawe aplikację wyposażono również w funkcję przeglądania dokumentów PDF.  Documents To Go w wersji po Polsku jak na razie nie osiągalne  jest doskonałym rozwiązaniem dla ludzi, którzy chcą mieć wgląd do ważnych dokumentów w każdym miejscu i czasie. Skorzystaj z Documents To Go free download klikając pobierz poniżej.

Podobne Aplikacje biurowe

 • Foxit Reader 1.2 beta 0602 for Smartphone

  Foxit Reader darmowa aplikacja umożliwiająca odczytywanie plików PDF na systemach Windows Mobile.

 • Pdf+ 1.67 (S80)

  Pdf+ dla mobile to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe

 • World News 0.3.2

  World News to dosłownie niezbędna aplikacja dla ludzi zorientowanych i spragnionych wciąż to nowych informacji zarówno z kraju jak i ze świata.

 • Note Everything 4.1.0

  Note Everything to ciekawy program oferujący możliwość stworzenia szybkiej notatki tekstowej, notatki malowanej palcem lub notatki głosowej w jednym.

 • Pdf+ 1.67 (S60 3rd)

  Pdf+ dla mobile to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Documents To Go for Symbian 80 2.0 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ