Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Dedit 0.76 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: J.Bak
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 30.10.2008
Rozmiar: 109 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 705

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Dedit 0.76 - Mobile

Narzędzie Dedit dla mobile pracujące pod kontrolą systemów Symbian OS jest nie wielkim i prostym programem do edycji i przeglądania dokumentów tekstowych. Kiedy chcemy zredagować szybką notatkę lub odczytać informację zapisane w postaci pliku tekstowego w naszym telefonie, często w tradycyjny sposób zajmuje to dużo czasu i jest nie praktyczne. W Dedit dostępnym za free w dodatku wystarczy jedno kliknięcie i program wyświetli nam dostępną listę plików lub możliwość stworzenia nowego dokumentu. Z ciekawszych zalet programu oprócz standardowych funkcji do tworzenie dokumentów należy wyróżnić opcję umożliwiającą pracę na kilku dokumentach jednocześnie. Dedit w języku PL nie jest dostępny. Aby skorzystać z Dedit  free download kliknij pobierz poniżej.Podobne Aplikacje biurowe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Dedit 0.76 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ