Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Calc4M 1.8 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Lars Johanson
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 15.11.2008
Rozmiar: 84 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 6326

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Calc4M 1.8 - Mobile

Aplikacja Calc4M napisana pod Symbian OS pełni rolę bardzo funkcjonalnego i praktycznego kalkulatora naukowego. Calc4M posiada najnowszy i chyba najlepiej dostosowany do wymogów użytkowników mechanizm konwersji i zamiany różnych wartości. Narzędzie to reprezentuje zdecydowanie coś więcej niż zwykły kalkulator. Dzięki Calc4M obliczanie na telefonie nawet skomplikowanych działań matematycznych stanie się proste dla każdego. Niestety Calc4M w wersji po Polsku nie jest dostępne. Aplikację Calc4M współpracujący z urządzeniami mobile wyposażono w zaawansowane funkcję m.in. funkcje trygonometryczne, przelicznik jednostek, przelicznik liczb na kod binarny i szesnastkowy oraz podstawowe wartości fizyczne jak prędkość światła, masa elektronowa itp. Ten nie zwykły kalkulator naukowy oferuje swojemu użytkownikowi ogromne możliwości. W opcjach programu Calc4M znajdziemy mnóstwo ustawień ułatwiających obsługę programu jak np. format liczb czy rozmiar czcionki. Aplikacja Calc4M jest całkowicie za darmo. W naszym serwisie narzędzie Calc4M do pobrania za free. Dzięki temu, że Calc4M to pełna wersja możemy korzystać z niego bez żadnych ograniczeń czasowych czy funkcjonalnych. Gdyby porównać Calc4M z kalkulatorem PC, dochodzimy do wniosku, że wersja na komputer jest mało użyteczna. Calc4M Pobierz już teraz na naszej stronie. Aby wypróbować Calc4M skorzystaj z
free download klikając pobierz poniżej. Program Calc4M jest darmowy do pobrania również na stronie producenta.

Kompatybilne wersje:
Wszystkie wersje obsługujące JAVA
::::::: Symbian S60v1
::::::: Symbian S60v2
::::::: Symbian S60v3
::::::: Symbian Series80
::::::: Symbian Series90

:::::: Poradnik instalacji Calc4M bez PL Menu ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

Tryb PC Suite

Przy wyborze tego trybu konieczna jest uprzednia instalacja oprogramowania Nokia PC Suite.
Potem wystarczy tylko upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na telefonie wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, należy kliknąć tak, następnie potwierdzić miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

Tryb Transfer danych

To tryb nie wymagający instalacji oprogramowania Nokia PC Suite. Instalowane są tylko sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Aplikacje biurowe

 • Office Mobile 2010 beta WM

  Office Mobile to najnowsza wersja 2010 beta wypuszczona przez firmę Microsoft. W skład pakietu Office Mobile wchodzą programy takie jak Word, Excel, OneNote oraz PowerPoint.

 • iSilo 5.04 (S60 1st)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.

 • Jota Text Editor 0.1.07

  Jota Text Editor jak sama nazwa wskazuje jest edytorem zaprojektowanym do obsługi obszernych plików tekstowych na platformy Android.

 • Scan2PDF Mobile 1.04 (WM)

  Scan2PDF na Windows Mobile to łatwe w obsłudze i nie zwykle pożyteczne narzędzie pozwalające użyć naszego Pocket PC jako skanera. Dzięki Scan2PDF na urządzenia mobilne wyposażone w kamerę, wystarczy zrobić zdjęcie dokumentu a program pozwoli go od razu skonwertować do formatu PDF.

 • Mobipocket Reader for Symbian OS UIQ 2 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Calc4M 1.8 - Mobile

dodał: ~kukul81 , 26.11.2009

Kalkulator Calc4M 1.8-mobile pobrałem. Na fonie działa bez problemów. Przetestowałem i działa rewelacyjnie. Głównie chodziło mi o obliczanie %, też dlatego szukałem kalkulatora na KP500. Dzięki kolego tego własnie szukałem. Pozdrawiam!!!

dodał: ~sanczo157 , 11.11.2009

Twój komentarz

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ