Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best Jotter 2.00 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 31.10.2008
Rozmiar: 156 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 318

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best Jotter 2.00 - Mobile

Aplikacja Best Jotter to doskonały program na telefony z systemem Symbian OS, który z pewnością zainteresuje osoby trzymające w swoich telefonach komórkowych poufne dokumenty. Best Jotter umożliwia zapisywanie plików tekstowych równocześnie zabezpieczając je hasłem. Program Best Jotter za free nie dostępny, pozwala na tworzenie folderów i katalogowanie naszych notatek oraz także na import i eksport wiadomości do komputera a następnie przeglądanie ich na nim. Jak się okazuje możliwe jest również wyszukiwanie tekstu w notatkach. Best Jotter w języku PL niestety nie jest osiągalny. Wersja Trail działa przez 15 dni. Aby pobrać za darmo plik instalacyjny skorzystaj z Best Jotter free download klikając pobierz poniżej.

Podobne Aplikacje biurowe

 • LightNotepad 1.58 (Symbian S60 3rd edition)

  Aplikacja LightNotepad dla mobile jest nie zwykle prostym i łatwym w użyciu narzędziem do edycji tekstu.

 • Calc4M 1.8

  Aplikacja Calc4M napisana pod Symbian OS pełni rolę bardzo funkcjonalnego i praktycznego kalkulatora naukowego. Calc4M posiada najnowszy i chyba najlepiej dostosowany do wymogów użytkowników mechanizm konwersji i zamiany różnych wartości.

 • Pocket Finance Diary 1.6 (WM)

  Pocket Finance Diary na Windows Mobile to aplikacja, która stanowi wszechstronne i proste w obsłudze narzędzie do zarządzania osobistymi finansami.

 • Mobipocket Reader for Windows Mobile PocketPC 5.3

  Rozbudowana aplikacja umożliwiająca czytanie elektronicznych książek.

 • Pdf+ 1.67 (S80)

  Pdf+ dla mobile to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best Jotter 2.00 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ