Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best eBook 1.03 (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 63 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 1334

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best eBook 1.03 (S60 2nd) - Mobile

Narzędzie Best eBook napisane pod Symbian OS z pewnością przypadnie do gustu osobom, które uwielbiają czytać książki niezależnie od miejsca w którym się znajdują. Program Best eBook stworzono na telefon właśnie z myślą o takich użytkownikach. Dzięki możliwości obsługi formatów PRC i PDB aplikacja Best eBook na platformach mobile kreuje nowe wzornictwo oryginalności i wygody. Do zmiany książek na format PRC służy dodatek Best eBook Maker dołączany free wraz z aplikacją. Producent programu udostępnia swoją aplikację na licencji Trial, zatem Best eBook nie jest darmowy. Z podstawowych funkcji programu można wymienić przewijanie książek automatycznie, co linijkę lub co stronę oraz obracanie ekranu o 90 stopni. W Best eBook bez PL menu nie zabrakło również wbudowanej wyszukiwarki. Mimo tego, że Best eBook to nie pełna wersja dzięki licencji Trial działającej przez 15 dni możemy w pełni sprawdzić jego funkcjonalność. Aby skorzystać z Best eBook użyj opcji free download klikając pobierz teraz poniżej. Jest to jeden z lepszych programów do czytania książek dostępnych na rynku.

Kompatybilne modele:
::::::: Symbian S60v2
Nokia N70, 6682, N90, 6680, 3230, 6681, 6670,
6260, 6630, 6620, 7610, 6600, Panasonic X700,
X800


:::::: Poradnik instalacji Best eBook ::::::
Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)
Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

Tryb Transfer danych
Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Aplikacje biurowe

 • Pdf+ 1.60 (S90)

  Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe.

 • Pdf+ 1.75 (UIQ 3)

  Pdf+ dla mobile to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe

 • Mobipocket Reader for Windows Mobile Smartphone  6

  Aplikacja Mobipocket Reader for Windows Mobile przeznaczona dla Smartphone jest prostym i przyjaznym w użyciu programem na licencji freeware, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Windows Mobile.

 • MobiSystems OfficeSuite 4 Symbian S60

  MobiSystems OfficeSuite zaprojektowany dla Symbian OS to mini pakiet biurowy przeznaczony dla urządzeń mobilnych.

 • Pdf+ for Symbian OS UIQv3 1.67

  Pdf+ na telefon to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best eBook 1.03 (S60 2nd) - Mobile

dodał: ~bilbo , 27.06.2009

Albo freeware albo "wersja trial dziala 15 dni" !!!

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ