Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best eBook 1.03 (S60 1st) - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 64 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 1019

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best eBook 1.03 (S60 1st) - Mobile

Narzędzie Best eBook napisane pod Symbian OS z pewnością przypadnie do gustu osobom, które uwielbiają czytać książki niezależnie od miejsca w którym się znajdują. Program Best eBook stworzono na telefon właśnie z myślą o takich użytkownikach. Dzięki możliwości obsługi formatów PRC i PDB aplikacja Best eBook na platformach mobile kreuje nowe wzornictwo oryginalności i wygody. Do zmiany książek na format PRC służy dodatek Best eBook Maker dołączany free wraz z aplikacją. Producent programu udostępnia swoją aplikację na licencji Trial, zatem Best eBook nie jest darmowy. Z podstawowych funkcji programu można wymienić przewijanie książek automatycznie, co linijkę lub co stronę oraz obracanie ekranu o 90 stopni. W Best eBook bez PL menu nie zabrakło również wbudowanej wyszukiwarki. Mimo tego, że Best eBook to nie pełna wersja dzięki licencji Trial działającej przez 15 dni możemy w pełni sprawdzić jego funkcjonalność. Aby skorzystać z Best eBook użyj opcji free download klikając pobierz teraz poniżej. Jest to jeden z lepszych programów do czytania książek dostępnych na rynku.

Kompatybilne modele:
::::::: Symbian S60v1
Nokia N-Gage, 3660, 3620, 3600, 3650, 7650
Sendo X, Siemens SX1


:::::: Poradnik instalacji Best eBook ::::::
Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

Tryb Transfer danych
Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Aplikacje biurowe

 • CalcConvert 1.1.2 (Windows Mobile)

  CalcConvert to kolejny kalkulator na urządzenia przenośne, który pozwala na dokonywanie zaawansowanych obliczeń.

 • Best Jotter 2.00

  Best Jotter umożliwia zapisywanie plików tekstowych równocześnie zabezpieczając je hasłem.

 • iSilo 5.04 (UIQ2)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.

 • Mobipocket Reader for Symbian OS S60 3rd Edition 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader for Symbian OS jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek.

 • PDF Scanner 1.00 Pocket PC

  PDF Scanner to prosty a zarazem funkcjonalny program do tworzenia dokumentów tekstowych w popularnym formacie PDF. Wystarczy uruchomić aplikację a następnie wykonać zdjęcie np. tekstu i na jego podstawie stworzyć dokument PDF bezpośrednio na telefonie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best eBook 1.03 (S60 1st) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ