Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Best eBook 1.02 (UIQ 2) - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Smartphoneware
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 13.11.2008
Rozmiar: 51 kB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 1526

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Best eBook 1.02 (UIQ 2) - Mobile

Narzędzie Best eBook napisane pod Symbian OS z pewnością przypadnie do gustu osobom, które uwielbiają czytać książki niezależnie od miejsca w którym się znajdują. Program Best eBook stworzono na telefon właśnie z myślą o takich użytkownikach. Dzięki możliwości obsługi formatów PRC i PDB aplikacja Best eBook na platformach mobile kreuje nowe wzornictwo oryginalności i wygody. Do zmiany książek na format PRC służy dodatek Best eBook Maker dołączany free wraz z aplikacją. Producent programu udostępnia swoją aplikację na licencji Trial, zatem Best eBook nie jest darmowy. Z podstawowych funkcji programu można wymienić przewijanie książek automatycznie, co linijkę lub co stronę oraz obracanie ekranu o 90 stopni. W Best eBook bez PL menu nie zabrakło również wbudowanej wyszukiwarki. Mimo tego, że Best eBook to nie pełna wersja dzięki licencji Trial działającej przez 15 dni możemy w pełni sprawdzić jego funkcjonalność. Aby skorzystać z Best eBook użyj opcji free download klikając pobierz teraz poniżej. Jest to jeden z lepszych programów do czytania książek dostępnych na rynku.

Kompatybilne modele:
::::::: Symbian UIQv2
Motorola M1000, A1010, U300, A925, Arima U300,
SE P910, Benq P30, SE P900, SE P802, P800


:::::: Poradnik instalacji Best eBook ::::::
Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)

Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

Tryb Transfer danych
Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne Aplikacje biurowe

 • Pocket Finance Diary 1.6 (WM)

  Pocket Finance Diary na Windows Mobile to aplikacja, która stanowi wszechstronne i proste w obsłudze narzędzie do zarządzania osobistymi finansami.

 • Mobipocket Reader for Symbian OS UIQ 3 5.3

  Aplikacja Mobipocket Reader na telefon jest prostym i przyjaznym w użyciu programem, który służy do odczytywania elektronicznych książek na urządzeniach wyposażonych w platformę Symbian OS

 • HandyBook

  Program służący do czytania e-booków w urządzeniach działających na platformie Symbian OS.

 • Pocket Database Viewer for S60

  Pocket Database Viewer jest aplikacją, która umożliwia przeglądanie w urządzenie mobilnym dowolnej bazy danych obsługującej standard ODB

 • Pdf+ 1.67 (S60 3rd)

  Pdf+ dla mobile to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Best eBook 1.02 (UIQ 2) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ