Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Reader Symbian OS 3.05 Nokia 9500 - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 894 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 3814

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Reader Symbian OS 3.05 Nokia 9500 - Mobile

Firma Adobe Systems, znany i ceniony na całym świecie twórca aplikacji Adobe Reader dla Symbian OS służącej do przeglądania popularnych dokumentów w formacie PDF prezentuje odmianę aplikacji w wersji mobile. Dzięki Adobe Reader nawet najnowszy dokument nie będzie dla ciebie nie dostępny. Program Adobe Reader na platformy mobile zachowuje jakość i możliwości plików Adobe PDF poprzez dostosowanie ich do przeglądania na mniejszych ekranach z zachowaniem ich dotychczasowej pełnej zawartości. Na platformę Symbian OS istnieje wiele aplikacji pozwalających odczytywać popularne pliki PDF,  jednak Adobe Reader zarówno na PC jak i na telefony komórkowe - zdecydowanie jest liderem. Aplikacja jest prosta w użyciu, posiada opcję przeszukiwania tekstu, obsługuje hasła i zabezpieczenia dokumentów, ponadto w Adobe Reader na komórkę  nie zabrakło oczywiście podstawowych funkcji obsługi dokumentów takich jak zaznacz, wytnij oraz wklej.

Adobe Reader w wersji na mobile jest elastycznym narzędziem, pozwala nam również na wybór pomiędzy dwoma metodami wyświetlania plików PDF. Pierwsza z nich umożliwia przeglądanie plików PDF zgodnie z ich pierwotnymi właściwościami, bez żadnych zmian, czyli w takiej postaci w jakiej przeglądamy je na komputerze PC. Druga metoda w Adobe Reader za free opiera się na wykorzystaniu pewnych sposobów wyświetlania plików PDF, które zapewniają najlepsze dostosowanie zarówno grafik  jak i tekstu tak aby pasowały do rozmiarów ekranu na naszym urządzeniu przenośnym. Etykiety plików PDF mogą być tworzone za pomocą programów do PDF takich jak Adobe Acrobat 6.0 Professional, Adobe Acrobat 6.0 Standard, Adobe PageMaker 7.0, Adobe FrameMaker 7.0 lub Adobe InDesign 2.0. Adobe Reader 3.05 jako pełna wersja dodaje również dodatkowe opcje takie jak wprowadzania danych, drukowanie za pomocą łącza bezprzewodowego, oraz pokaz slajdów przeglądania funkcji. Ponadto Adobe Reader jest całkowicie darmowy. Program stwarza doskonałe rozwiązanie dla osób, którym zależy na przeglądaniu dokumentów na urządzeniach przenośnych w układzie identycznym jak na PC. Obecnie jest to najbardziej znany i ceniony program do przeglądania plików PDF na telefonie. A więc bez względu na to czy znajdziemy się w parku, w restauracji czy w podróży dzięki aplikacji Adobe Reader dostępnej na POBIERZ.PL  nie będziemy mieli problemów z odczytem dokumentów PDF. Ten wyjątkowy program do otwierania plików PDF możesz pobrać za darmo z naszej strony. Aby ściągnąć Adobe Reader użyj opcji free download klikając pobierz teraz poniżej. Adobe Reader jest dostępny do pobrania również na stronie Producenta. Jednak należy pamiętać, że prezentowana tu wersja Adobe Reader nie jest po Polsku.

Kompatybilne modele:

::::::: Symbian Series80
Nokia - urządzenia typu Communicator z pełną klawiaturą QWERTY


:::::: Poradnik instalacji Adobe Reader bez PL menu ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)
Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. 

Tryb Transfer danych
Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.Podobne Aplikacje biurowe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Reader Symbian OS 3.05 Nokia 9500 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ