Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Adobe Reader LE 2.5.361 (S60v3) - Mobile

Kategoria: Aplikacje biurowe
Producent: Adobe Systems Incorporated
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.12.2010
Rozmiar: 2,3 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2029

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Adobe Reader LE 2.5.361 (S60v3) - Mobile

Firma Adobe Systems, znany i ceniony na całym świecie twórca aplikacji Adobe Reader dla Symbian OS służącej do przeglądania popularnych dokumentów w formacie PDF prezentuje odmianę aplikacji w wersji mobile. Dzięki Adobe Reader nawet najnowszy dokument nie będzie dla ciebie nie dostępny. Program Adobe Reader na platformy mobile zachowuje jakość i możliwości plików Adobe PDF poprzez dostosowanie ich do przeglądania na mniejszych ekranach z zachowaniem ich dotychczasowej pełnej zawartości. Na platformę Symbian OS istnieje wiele aplikacji pozwalających odczytywać popularne pliki PDF, jednak Adobe Reader zarówno na PC jak i na telefony komórkowe - zdecydowanie jest liderem. Aplikacja jest prosta w użyciu, posiada opcję przeszukiwania tekstu, obsługuje hasła i zabezpieczenia dokumentów, ponadto w Adobe Reader na komórkę nie zabrakło oczywiście podstawowych funkcji obsługi dokumentów takich jak zaznacz, wytnij oraz wklej.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Aplikacje biurowe

 • QuickOffice 6.0 Symbian S60 5th edition

  QuickOffice to prosty zestaw programów, które pozwalają nie tylko na odczyt ale także edycję popularnych dokumentów, arkuszy kalkulacyjnych oraz prezentacji ppt.

 • iSilo 5.04 (UIQ3)

  Aplikacja iSilo dla mobile to specyficzna przeglądarka tekstu dla wąskiego grona użytkowników, którzy przywykli do przeglądania dokumentów w tym nietypowym formacie jakim jest iSilo.

 • QReader 1.96 (S60 1st)

  QReader mobile zaprojektowana na systemy Symbian OS to doskonała aplikacja przeznaczona do przeglądania książek w formie elektronicznej.

 • Firemail 1.1 (iPhone)

  Firemail ułatwia pisanie maili na iPhonie.

 • Pdf+ 1.67 (S60 3rd)

  Pdf+ dla mobile to świetna i zyskująca coraz większą popularność aplikacja służąca do wyświetlania i otwierania dokumentów w formacie PDF firmy Adobe


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Adobe Reader LE 2.5.361 (S60v3) - Mobile

dodał: ~deser1 , 19.09.2011

Dodam tylko iż ten program jest jednak shareware na 7 dni potem trzeba usunąć lub kupić kod odblokowujący.

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ