Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Hotspot Finder Symbian UIQ 3rd - Mobile

Kategoria: Wi-Fi
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 265 KB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 1129

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Hotspot Finder Symbian UIQ 3rd - Mobile

HotSpot Finder to inteligentna aplikacja, która automatycznie odnajduje bezprzewodowe hotspoty LAN i umożliwia podłączenie do Internetu kiedy tylko jest to koniecznie. HotSpot finder wyszukując hotspoty LAN pracuje w tle, bez użycia komunikatora. Można ustawić częstotliwość z jaką aplikacja będzie automatycznie wyszukiwała hotspoty a kiedy je znajdzie powiadomi użytkownika sygnałem dźwiękowym. Jedna z opcji HotSpot finder umożliwia także przypisanie dwóch różnych sygnałów dla nowych i już znalezionych hotspotów. Po odnalezieniu hotspotu za pomocą zaledwie jednego klawisza można się połączyć z Internetem i uruchomić przeglądarkę.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Wi-Fi

 • Wapdroid 3.5.6

  Wapdroid to jedna z nowszych i ciekawszych aplikacji służących jako menadżer połączeń bezprzewodowych.

 • WeFi 2.9.0.1

  WeFi to doskonała alternatywa dla wbudowanego w telefon pracujący na Windows Mobile skanera sieci bezprzewodowych.

 • WeFi (Android) 1.8.0.19

  WeFi (Android) to kolejny darmowy skaner sieci bezprzewodowych i hotspotów znajdujących się w zasięgu działania naszego telefonu.

 • HandyWi 1.2 (Symbian S60 3rd edition)

  HandyWi jest funkcjonalnym programem przeznaczonym do wyszukiwania dostępnych sieci bezprzewodowych.

 • PeekPocket 1.6 WM

  PeekPocket to nie wielka i przydatna aplikacja pozwalająca sprawdzić wszystkie punkty dostępowe znajdujące się w pobliżu. Program w zasadzie nie wyróżnia się niczym szczególnym z pośród innych aplikacji tego typu na rynku, nie mniej jednak posiada dokładny wskaźnik zasięgu i siły sygnału aktualizowany na bieżąco co może bardzo pomóc w określaniu jakości zasięgu w danym miejscu.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Hotspot Finder Symbian UIQ 3rd - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ