Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Psiloc Hotspot Finder Symbian OS S80 2.20 - Mobile

Kategoria: Wi-Fi
Producent: Psiloc
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 250 KB
System operacyjny: Symbian Series 80
Liczba pobrań: 636

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Psiloc Hotspot Finder Symbian OS S80 2.20 - Mobile

HotSpot Finder to inteligentna aplikacja, która automatycznie odnajduje bezprzewodowe hotspoty LAN i umożliwia podłączenie do Internetu kiedy tylko jest to koniecznie. HotSpot finder wyszukując hotspoty LAN pracuje w tle, bez użycia komunikatora. Można ustawić częstotliwość z jaką aplikacja będzie automatycznie wyszukiwała hotspoty a kiedy je znajdzie powiadomi użytkownika sygnałem dźwiękowym. Jedna z opcji HotSpot finder umożliwia także przypisanie dwóch różnych sygnałów dla nowych i już znalezionych hotspotów. Po odnalezieniu hotspotu za pomocą zaledwie jednego klawisza można się połączyć z Internetem i uruchomić przeglądarkę.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne Wi-Fi

 • Wi-Fi Companion 2.10.4

  Wi-Fi Companion to gabarytowo mały i przydatny program do skanowania sieci bezprzewodowych znajdujących się w pobliżu oraz zarządzania połączeniem sieciowym.

 • Wi-Fi Monster 1.0.27.33

  Aplikacja Wi-Fi Monster na telefon zaprojektowana pod systemy Windows Mobile to nie zwykle rozbudowane narzędzie, które doskonale nadaje się do zarządzania bezprzewodowymi sieciami w naszych urządzeniach przenośnych.

 • Android Sync Manager WiFi 2.2

  Android Sync Manager WiFi jest pierwszym tego typu oprogramowaniem na platformy Android służącym do synchronizacji telefonu z komputerem PC poprzez połączenie WiFi.

 • Psiloc Hotspot Finder Symbian UIQ 3rd

  HotSpot Finder to inteligentna aplikacja, która automatycznie odnajduje bezprzewodowe hotspoty LAN i umożliwia podłączenie do Internetu kiedy tylko jest to koniecznie.

 • WiFi Monster 1.0.52.149 (WM)

  WiFi Monster na platformy Windows Mobile to świetne narzędzie do przeszukiwania i analizy dostępnych wokół nas sieci bezprzewodowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Psiloc Hotspot Finder Symbian OS S80 2.20 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ