Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

JoikuSpot Light 3.0 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Wi-Fi
Producent: Joikusoft Oy Ltd
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 74 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 4058

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis JoikuSpot Light 3.0 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

JoikuSpot Light to bardzo ciekawe rozwiązanie. Aplikacja zamienia telefon komórkowy w punkt dostępowy do sieci Internet.

Dzięki aplikacji można udostępnić przez sieć Wi-fi nawiązane przez telefon połączenie z Internetem (UMTS /  HSDPA)

Utworzony dzięki JoikuSpot Light access point - obsługuje szyfrowanie WEP 128bitowym kluczem, tunelowanie połączeń za pośrednictwem SSH,  i jak podają twórcy aplikacji nie zużywa zbyt dużo energii.

Podobne Wi-Fi

 • WIFREE - Free WIFI 3.1.1

  WIFREE to kolejna aplikacja z serii menadżerów połączenia WiFi na systemy Android. Program pokazuje np. siłę sygnału w procentach a także w wartościach dbm.

 • Devicescape for Windows Mobile 1.1.32

  Devicescape to aplikacja, która bardzo ułatwia korzystanie z punktów dostępowych do sieci Wi-Fi za pośrednictwem urządzenia mobilnego.

 • Psiloc Hotspot Finder Symbian OS S80 2.20

  HotSpot Finder to inteligentna aplikacja, która automatycznie odnajduje bezprzewodowe hotspoty LAN i umożliwia podłączenie do Internetu kiedy tylko jest to koniecznie.

 • Wi-Fi Companion 2.10.4

  Wi-Fi Companion to gabarytowo mały i przydatny program do skanowania sieci bezprzewodowych znajdujących się w pobliżu oraz zarządzania połączeniem sieciowym.

 • WiFi Monster 1.0.52.149 (WM)

  WiFi Monster na platformy Windows Mobile to świetne narzędzie do przeszukiwania i analizy dostępnych wokół nas sieci bezprzewodowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: JoikuSpot Light 3.0 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ