Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

HandyWi 1.2 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: Wi-Fi
Producent: HandyWi
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 108 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 2482

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis HandyWi 1.2 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

HandyWi jest funkcjonalnym programem przeznaczonym do wyszukiwania dostępnych sieci bezprzewodowych.
Aplikacja umożliwia znalezienie i sprawdzenie parametrów wszystkich sieci bezprzewodowych w zasięgu smartphone'u

Podobne Wi-Fi

 • Wi-Fi Monster 1.0.27.33

  Aplikacja Wi-Fi Monster na telefon zaprojektowana pod systemy Windows Mobile to nie zwykle rozbudowane narzędzie, które doskonale nadaje się do zarządzania bezprzewodowymi sieciami w naszych urządzeniach przenośnych.

 • WeFi (Android) 1.8.0.19

  WeFi (Android) to kolejny darmowy skaner sieci bezprzewodowych i hotspotów znajdujących się w zasięgu działania naszego telefonu.

 • JoikuSpot Light 3.0 (Symbian S60 3rd edition)

  JoikuSpot Light to bardzo ciekawe rozwiązanie. Aplikacja zamienia telefon komórkowy w punkt dostępowy do sieci Internet.

 • PeekPocket 1.6 WM

  PeekPocket to nie wielka i przydatna aplikacja pozwalająca sprawdzić wszystkie punkty dostępowe znajdujące się w pobliżu. Program w zasadzie nie wyróżnia się niczym szczególnym z pośród innych aplikacji tego typu na rynku, nie mniej jednak posiada dokładny wskaźnik zasięgu i siły sygnału aktualizowany na bieżąco co może bardzo pomóc w określaniu jakości zasięgu w danym miejscu.

 • Psiloc Hotspot Finder Symbian OS S80 2.20

  HotSpot Finder to inteligentna aplikacja, która automatycznie odnajduje bezprzewodowe hotspoty LAN i umożliwia podłączenie do Internetu kiedy tylko jest to koniecznie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: HandyWi 1.2 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ