Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Devicescape for Symbian OS S60v3 2.0.6 - Mobile

Kategoria: Wi-Fi
Producent: Devicescape Software
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 350 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 3854

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Devicescape for Symbian OS S60v3 2.0.6 - Mobile

Devicescape to aplikacja, która bardzo ułatwia korzystanie z punktów dostępowych do sieci Wi-Fi za pośrednictwem urządzenia mobilnego.

Program umożliwia łączenie się z hotspotami w sposób automatyczny, bez konieczności wpisywania haseł etc. Aplikacja posiada dane dot 160tys płatnych i darmowych punktów dostępowych.

Podobne Wi-Fi

 • WiFi File Explorer 1.3.8

  WiFi File Explorer to świetna aplikacja, która zdecydowanie umili pracę wielu Użytkownikom platformy Android.

 • Android Sync Manager WiFi 2.2

  Android Sync Manager WiFi jest pierwszym tego typu oprogramowaniem na platformy Android służącym do synchronizacji telefonu z komputerem PC poprzez połączenie WiFi.

 • Psiloc Hotspot Finder Symbian OS 3rd 2.15

  HotSpot Finder to inteligentna aplikacja, która automatycznie odnajduje bezprzewodowe hotspoty LAN i umożliwia podłączenie do Internetu kiedy tylko jest to koniecznie.

 • WIFREE - Free WIFI 3.1.1

  WIFREE to kolejna aplikacja z serii menadżerów połączenia WiFi na systemy Android. Program pokazuje np. siłę sygnału w procentach a także w wartościach dbm.

 • Psiloc Hotspot Finder Symbian UIQ 3rd

  HotSpot Finder to inteligentna aplikacja, która automatycznie odnajduje bezprzewodowe hotspoty LAN i umożliwia podłączenie do Internetu kiedy tylko jest to koniecznie.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Devicescape for Symbian OS S60v3 2.0.6 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ