Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Yeigo Lite 1.0.1 - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Yeigo Communications
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 245 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 457

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Yeigo Lite 1.0.1 - Mobile

           Yeigo jest odmianą komunikatora internetowego, za pomocą którego możemy przeprowadzać rozmowy telefoniczne.

Aplikacja obsługuje protokoły: Google Talk, AIM, ICQ, MSN, Yahoo, Skype, Facebook oraz QQ - dodatkowo umożliwia połączenia telefoniczne na telefony stacjonarne oraz z użytkownikami Skype. Nie zabrakło także możliwości wysyłania wiadomości SMS. Na menu Yeigo po Polsku trzeba będzie jeszcze zaczekać. Programu Yeigo możemy używać za free bez ograniczeń.

Aby skorzystać z aplikacji Yeigo kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy


Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • Morange 3.4.0 (S80)

  Morange to rozbudowana aplikacja, która pozwoli zamienić urządzenie mobilne w prawdziwe centrum rozrywki.

 • Agile Messenger 3.88 (S60 2nd)

  Agile Messenger to funkcjonalny komunikator współpracujący z sieciami (MSN, AIM, Yahoo!, ICQ i Google Talk).

 • Palringo 1.3.1 (WM)

  Parlingo to wszechstronna platforma komunikacyjna umożliwiająca kontakt z użytkownikami wielu innych komunikatorów internetowych.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Yeigo Lite 1.0.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ