Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Yeigo 2.2 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Yeigo Communications
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 28.11.2008
Rozmiar: 613 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 876

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Yeigo 2.2 (S60 3rd) - Mobile

           Yeigo jest odmianą komunikatora internetowego, za pomocą którego możemy przeprowadzać rozmowy telefoniczne.

Aplikacja obsługuje protokoły: Google Talk, AIM, ICQ, MSN, Yahoo, Skype, Facebook oraz QQ - dodatkowo umożliwia połączenia telefoniczne na telefony stacjonarne oraz z użytkownikami Skype. Nie zabrakło także możliwości wysyłania wiadomości SMS. Na menu Yeigo po Polsku trzeba będzie jeszcze zaczekać. Programu Yeigo możemy używać za free bez ograniczeń.

Aby skorzystać z aplikacji Yeigo kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy


Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • IM+ 2.2 (S90)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • Skype Mobile 3.0.0.356 (WM)

  Skype Mobile w wersji Windows Mobile to odmiana popularnego komunikatora z którego korzystają miliony użytkowników na całym świecie.

 • Slick 0.62 (S60 3rd)

  Komunikator internetowy zaprojektowany specjalnie dla urządzeń mobilnych. Aplikacja pozwala nawiązywać połączenia z sieciami ICQ, Yahoo, MSN, AIM, Program jest nieustannie rozwijany i dopracowywany dlatego jest rozpowszechniany jako bezpłatna wersja alpha.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Yeigo 2.2 (S60 3rd) - Mobile

dodał: ~ania , 03.06.2009

ja niewiem jak się ściąga gg ten nowe

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ