Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

YehBA for S60 1.0.6i - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: D3 Systems, Inc
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 427 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 234

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis YehBA for S60 1.0.6i - Mobile

           YehBA to komunikator internetowy dla telefonów komórkowych pracujących pod kontrolą systemu Symbian.

Program współpracuje z sieciami opartymi na protokole Jabber m.in Yahoo, MSN, Google. Aplikacja pozwala na tworzenie konferencji wysyłkę wiadomości do grupy użytkowników, itd. Jest to kolejny multi-komunikator dostępny na rynku na licencji Freeware. Program YehBA jest za free więc korzystanie z niego nie wiąże się z żadnymi opłatami. Aplikacja YehBA po Polsku nie jest dostępna. 

 Aby skorzystać z programu YehBA kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS.

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • fring 4.3 (Symbian S60 3rd edition 9.1)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.

 • Morange 3.4.0 (S80)

  Morange to rozbudowana aplikacja, która pozwoli zamienić urządzenie mobilne w prawdziwe centrum rozrywki.

 • IM+ for Skype 2.0 BETA (Pocket PC)

  IM+ dla Skype to kolejna aplikacja napisana pod Windows Mobile z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: YehBA for S60 1.0.6i - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ