Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Slick 0.62 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 2.7 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 364

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Slick 0.62 (S60 3rd) - Mobile

       Komunikator Slick to mobilny program zaprojektowany specjalnie dla urządzeń mobilnych.

Aplikacja pozwala nawiązywać połączenia z sieciami ICQ, Yahoo, MSN, AIM. Program jest nieustannie rozwijany i dopracowywany dlatego jest rozpowszechniany jako bezpłatna wersja alpha. Producent udostępnia swój program Slick całkowicie za free. Menu aplikacji Slick po Polsku nie jest dostępne.

Aby skorzystać z programu Slick kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Inspiro 1.0

 • Palringo (S60 3rd)

  Palringo na systemy Symbian OS to wieloprotokołowy komunikator, dzięki któremu możesz rozmawiać ze znajomymi bez względu na to z jakiego oni korzystają programu.

 • Mobilne Gadu-Gadu 1.1b1033 (Pocket PC)

  Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Slick 0.62 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ