Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Slick 0.42 (UIQ 2) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Lonely Cat Games
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 2.7 MB
System operacyjny: Symbian UIQ 2nd edition
Liczba pobrań: 195

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Slick 0.42 (UIQ 2) - Mobile

       Komunikator Slick to mobilny program zaprojektowany specjalnie dla urządzeń mobilnych.

Aplikacja pozwala nawiązywać połączenia z sieciami ICQ, Yahoo, MSN, AIM. Program jest nieustannie rozwijany i dopracowywany dlatego jest rozpowszechniany jako bezpłatna wersja alpha. Producent udostępnia swój program Slick całkowicie za free. Menu aplikacji Slick po Polsku nie jest dostępne.

Aby skorzystać z programu Slick kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS.

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • IM+ 5.66 (S60 2nd)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • Fring 3.36 (S60 3rd)

  Fring jest komunikatorem, który pozwala na przeprowadzanie bezpłatnych połączeń telefonicznych i czatów.

 • Mobilne Gadu-Gadu 1.58 (Symbian OS S60 2nd Edition)

  Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Slick 0.42 (UIQ 2) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ