Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Palringo 1.7 (Java) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Palringo
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.12.2010
Rozmiar: 330 kB
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 5186

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Palringo 1.7 (Java) - Mobile

Palringo w wersji JAVA to wieloprotokołowy komunikator, dzięki któremu możesz rozmawiać ze znajomymi bez względu na to z jakiego oni korzystają programu. Za pośrednictwem Palringo na urządzenia mobilne porozmawiasz z osobami komunikującymi się przez Windows Live Messenger (MSN), AOL Instant Messenger (AIM), Yahoo! Messenger, Google Talk, ICQ, Jabber, iChat / MobileMe, QQ, Gadu-Gadu oraz Facebook Chat (Alpha). Palringo na telefony jest zaprojektowane z myślą o osobach aktywnych i posiada funkcje ułatwiające szybką komunikację. Komunikator Palringo dla mobile jest dostępny bezpłatnie. W rozmowach przez Palringo portable można dodawać emotikony. Za jednym naciśnięciem przycisku możesz wysłać rozmówcy wiadomości głosowe. Wiadomości to świetne zastępują smsy gdy się spieszysz – wystarczy wtedy nacisnąć ‘Push to Talk’ aby w łatwy sposób nagrać i wysłać krótką wiadomość audio. W niezwykle prosty sposób prześlesz też zdjęcia lub inne pliki graficzne – po co pisać smsy skoro jedno zdjęcie wyrazi lepiej to co tysiąc słów?

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Nokia Chat 1.0 beta 3 (Symbian S60 3rd)

  Nokia Chat to prosty komunikator mobilny przygotowany przez firmę Nokia na systemy Symbian OS.

 • Palringo (S60 3rd)

  Palringo na systemy Symbian OS to wieloprotokołowy komunikator, dzięki któremu możesz rozmawiać ze znajomymi bez względu na to z jakiego oni korzystają programu.

 • Mobilne Gadu-Gadu 1.06 (Symbian OS UIQ3)

  Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Palringo 1.7 (Java) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ