Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nokia Chat 1.0 Beta 1 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Nokia Labs
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 04.08.2008
Rozmiar: 381 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 729

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nokia Chat 1.0 Beta 1 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

             Nokia Chat to prosty komunikator mobilny przygotowany przez firmę Nokia na systemy Symbian OS.

Aplikacja podobnie jak inne tego typu programu pozwala na przesyłanie tekstowych wiadomości pomiędzy użytkownikami. Ponadto Nokia Chat umożliwia nagranie i wysłanie wiadomości głosowej oraz udostępnienie znajomym informacji o swoim położeniu pobranej z modułu GPS. Program Nokia Chat po Polsku nie jest dostępny. Producent programu Nokia Chat udostępnia go za free.

Aby skorzystać z programu Nokia Chat kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS.

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • Pocket IRC 1.2.5

  Pocket IRC to prosty klient sieci IRC na telefony działające pod kontrolą systemu Windows Mobile.

 • fring 4.3 (Symbian S60 3rd edition 9.1)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.

 • Mobilne Gadu-Gadu 1.1b1033 (Pocket PC)

  Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nokia Chat 1.0 Beta 1 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ