Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Nimbuzz 1.0.1 - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Nimbuzz!
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 14.11.2008
Rozmiar: 3 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 1242

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Nimbuzz 1.0.1 - Mobile

           Nimbuzz to komunikator internetowy przeznaczony na telefony komórkowe i urządzenia przenośne.

Aplikacja działa na wszystkich telefonach obsługujących środowisko Java ( J2ME MIDP 1.0/ J2ME MIDP 2.0) i obsługuje wiele protokołów: Skype, MSN, Yahoo, ICQ, AIM oraz Google Talk.
Możliwe jest również przeprowadzanie połączeń VoIP, a urządzenia wyposażone w moduł GPS mogą podawać swoją aktualną pozycję. Menu programu Nimbuzz jest po Polsku. W dodatku z komunikatora Nimbuzz możesz korzystać za free.

Aby skorzystać z programu Nimbuzz kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • Mobile Gadu-Gadu 3.3.3

  Mobilne Gadu-Gadu na systemy Symbian OS łączy w sobie zalety tradycyjnego komunikatora z wolnością, jaką daje telefon komórkowy.

 • Fring (Android) 3.1.1.1

  Fring to wielofunkcyjna i uniwersalna platforma komunikacyjna na systemy Android. Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.

 • Mobilne Gadu-Gadu 1.58 (Symbian OS S60 2nd Edition)

  Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Nimbuzz 1.0.1 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ