Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Morange 3.4.0 (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Mozat
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 382 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 196

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Morange 3.4.0 (S60 2nd) - Mobile

             Morange to rozbudowana aplikacja, która pozwoli zamienić urządzenie mobilne w prawdziwe centrum rozrywki.

Program pozwala nam zarządzać kontem pocztowym, prowadzić rozmowy z użytkownikami sieci: MSN, Google Talk,Yahoo Messenger itp. Morange daje możliwość przeglądania informacji z kanałów RSS, wysyłania wiadomości e-mail, zdalnego kontrolowania innych urządzenia np. komputer stacjonarny. Jest to bardzo funkcjonalny program w wersji Trial, dlatego jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał nadal korzystać z Morange za free należy wykupić niezbędną licencję. Menu aplikacji Morange nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z programu Morange kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • fring 3.3 (UIQ)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.

 • Yeigo 2.2 (S60 3rd)

  Yeigo jest odmianą komunikatora internetowego, za pomocą którego możemy przeprowadzać rozmowy telefoniczne.

 • Voypi for Android 1.4

  Voypi to aplikacja na platformy Android pozwalająca na prowadzenie rozmów głosowych oraz tekstowych całkowicie za free.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Morange 3.4.0 (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ