Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Morange 3.4.0 (S60 1st) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Mozat
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 382 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 154

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Morange 3.4.0 (S60 1st) - Mobile

             Morange to rozbudowana aplikacja, która pozwoli zamienić urządzenie mobilne w prawdziwe centrum rozrywki.

Program pozwala nam zarządzać kontem pocztowym, prowadzić rozmowy z użytkownikami sieci: MSN, Google Talk,Yahoo Messenger itp. Morange daje możliwość przeglądania informacji z kanałów RSS, wysyłania wiadomości e-mail, zdalnego kontrolowania innych urządzenia np. komputer stacjonarny. Jest to bardzo funkcjonalny program w wersji Trial, dlatego jeżeli po okresie próbnym będziesz chciał nadal korzystać z Morange za free należy wykupić niezbędną licencję. Menu aplikacji Morange nie jest po Polsku.

Aby skorzystać z programu Morange kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS.

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • IM+ 4.58 (Pocket PC)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod Windows Mobile z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne. IM+ dla Winodws Mobile umożliwia współpracę z najpopularniejszymi sieciami takimi jak AIM, MSN, Yahoo!, ICQ, Jabber czy choćby Google Talk.

 • bing 2.2.2

  Bing umożliwia przeprowadzanie darmowych rozmów tekstowych z użytkownikami popularnych komunikatorów.

 • IM+ for Skype 1.0.2 (Pocket PC)

  IM+ dla Skype to kolejna aplikacja napisana pod Windows Mobile z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Morange 3.4.0 (S60 1st) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ