Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobilne gadu-gadu 4.6.0 Java PL - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Gadu Gadu
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.12.2010
Rozmiar: 238 kB
System operacyjny: Symbian
Liczba pobrań: 3879

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mobilne gadu-gadu 4.6.0 Java PL - Mobile

Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego. Wersja mobilna oferowanymi możliwościami nie odstaje od swego odpowiednika znanego z PC. Mobilne GG umożliwia nam klasyczne rozmowy tekstowe a także realizowanie połączeń głosowych, korzystanie z emotikon, archiwum, przesyłanie plików, obsługę kilku profili, gry online, rejestrację nowego konta, import kontaktów z pliku itd. Ponadto aplikacja posiada dodatkowe możliwości charakterystyczne tylko dla urządzeń mobilnych jak np.: powiadamianie wibracją o nowej wiadomości czy statystyki połączeń. Z aplikacji Mobilne Gadu-Gadu można korzystać za free ale tylko przez pierwszy tydzień, później należy uiścić odpowiednią opłatę. Menu komunikatora Mobilne Gadu-Gadu jest po Polsku. Aby skorzystać z programu Mobilne Gadu-Gadu kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS.

Poradnik instalacji

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji. • Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie) Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza. • Tryb Transfer danych Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu 1.3b2317 (WM smartphone)

  Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.

 • IM+ for Skype 2.22 (Symbian OS S60 3rd Edition)

  IM+ for Skype to popularny komunikator internetowy stworzony pod kątem wsparcia Użytkowników Skype.

 • IM+ 2.2 (S90)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobilne gadu-gadu 4.6.0 Java PL - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ