Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Mobilne Gadu-Gadu 1.06 (Symbian OS S60 1st Edition) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Gadu-Gadu Sp.z.o.o.
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 88 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition
Liczba pobrań: 8620

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Mobilne Gadu-Gadu 1.06 (Symbian OS S60 1st Edition) - Mobile

            Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.

Wersja mobilna oferowanymi możliwościami nie odstaje od swego odpowiednika znanego z PC. Mobilne GG umożliwia nam klasyczne rozmowy tekstowe a także realizowanie połączeń głosowych, korzystanie z emotikon, archiwum, przesyłanie plików, obsługę kilku profili, gry online, rejestrację nowego konta, import kontaktów z pliku itd. Ponadto aplikacja posiada dodatkowe możliwości charakterystyczne tylko dla urządzeń mobilnych jak np.: powiadamianie wibracją o nowej wiadomości czy statystyki połączeń.

Z aplikacji Mobilne Gadu-Gadu można korzystać za free ale tylko przez pierwszy tydzień, później należy uiścić odpowiednią opłatę. Menu komunikatora Mobilne Gadu-Gadu jest po Polsku. Aby skorzystać z programu Mobilne Gadu-Gadu kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS.

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • Mobilne Gadu-Gadu 2.10 (Symbian OS S60 3rd Edition)

  Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.

 • Nokia Chat 1.0 Beta 1 (Symbian S60 3rd edition)

  Nokia Chat to prosty komunikator mobilny przygotowany przez firmę Nokia na systemy Symbian OS.

 • Pocket IRC 1.2.5

  Pocket IRC to prosty klient sieci IRC na telefony działające pod kontrolą systemu Windows Mobile.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Mobilne Gadu-Gadu 1.06 (Symbian OS S60 1st Edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ