Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

mIRGGI 0.56 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: mIRGGI
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 90 KB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 315

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis mIRGGI 0.56 (Symbian S60 3rd edition) - Mobile

             mIRGGi to prosty w obsłudze klient sieci IRC zaprojektowany dla telefonów komórkowych z systemem Symbian.

Aplikacja pozwala przy użyciu telefonu łączyć się z Użytkownikami niegdyś najpopularniejszej platformy komunikacyjnej IRC. Dzięki temu, z czatu możemy korzystać wszędzie tam gdzie jest odpowiedni zasięg lub punkt dostępowy do internetu. mIRGGi działa po Polsku. Aplikacja mIRGGi ponadto jest za free, tak więc możemy korzystać z niej bez żadnych ograniczeń.

Aby skorzystać z programu mIRGGi kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS.

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • Agile Messenger 3.81 (Smartphone)

  Agile Messenger to funkcjonalny komunikator współpracujący z sieciami (MSN, AIM, Yahoo!, ICQ i Google Talk).

 • Agile Messenger 3.88 (UIQ 3)

  Agile Messenger to funkcjonalny komunikator współpracujący z sieciami (MSN, AIM, Yahoo!, ICQ i Google Talk).

 • Mobilne gadu-gadu 4.6.0 Java PL

  Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: mIRGGI 0.56 (Symbian S60 3rd edition) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ