Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

JaduGadu 0.0.9 - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Andi
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.11.2008
Rozmiar: 50 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 60 3rd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 15111

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis JaduGadu 0.0.9 - Mobile

                  JaduGadu na Symbian OS jest alternatywnym klientem popularnego komunikatora Gadu-Gadu, działającym w telefonach komórkowych obsługujących język Java (J2ME).

Program JaduGadu na urządzenia mobilne używa protokołu w wersji 6.0 a połączenie realizowane jest bezpośrednio z serwerem GG. JaduGadu mobile zapewnia bezproblemową komunikację pomiędzy użytkownikami gg i jest wyposażony w wiele pożytecznych funkcji. W programie JaduGadu na telefon możemy zarządzać statusami, status początkowy, status opisowy itp. JaduGadu portable umożliwia również ustawianie stylów wiadomości, rozmiaru czcionek a także wyposażone jest w konsolę informującą o adresie serwera, oczekiwaniem na połączenie itd. Przyjmuje się, że program JaduGadu to full wersja ponieważ producent udostępnia ją na licencji freeware. To oznacza, że z aplikacji JaduGadu można korzystać za free bez żadnych ograniczeń czasowych czy funkcjonalnych. Na naszej stronie JaduGadu do pobrania całkowicie bezpłatnie. Ciesz się komunikacją ze znajomymi za darmo dzięki JaduGadu w trybie pełna wersja. Przed skorzystaniem z programu JaduGadu pobierz warunki licencji freeware, które są dostępne na stronie producenta a następnie zapoznaj się z nimi. Menu aplikacji JaduGadu jest po Polsku.

Aby skorzystać z aplikacji JaduGadu kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz zarówno najnowsze jak i te starsze programy na Symbian OS. Zapraszamy

Kompatybilne modele:
Wszystkie telefony obsługujące Java (J2ME).

:::::: Poradnik instalacji ::::::


Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)
Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  

•    Tryb Transfer danych
Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • IM+ for Skype 1.0.2 (Pocket PC)

  IM+ dla Skype to kolejna aplikacja napisana pod Windows Mobile z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • Gadu-Gadu Plus

  GG Plus to połączenie zalet komunikatora Gadu-Gadu z mobilnością jaką daje telefon komórkowy.

 • GGClone

  GGClone to klient komunikatora Gadu-Gadu na urządzenia mobilne działające pod kontrolą systemu Pocket PC.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: JaduGadu 0.0.9 - Mobile

dodał: ~pawel , 04.12.2009

na simen c-60 65 albo 70 dzialalo i na zadnym innym. nie pamietam jaki tel mialem kiedys

dodał: ~tomek , 04.07.2009

to jadu gadu jest jakos chyba zle napisane, bo chyba u wszystkich sa jakies problemy... ja inastalowalem ten program na 10 roznych fonach i na kazdym bylo tak samo, nie chce sie polaczyc z serwerem, wszystkie ustawienia gprs, wi-fi itp byly dobrze skonfigurowane i nic... to chyba jakas podpucha://

dodał: ~ina , 13.06.2009

czy wogole to gg pojdzie ..komu kolwiek ..na u700-samsung

dodał: ~kaśka , 06.05.2009

ściągnełam i nie chce chodzić. jakiś błąd z gprs. ehh,.

dodał: ~Kaaroolaax , 12.03.2009

Ello Mam taki problem z Jadu Gadu.. Pokazuje mi sie ze jestem dostepna ale nie otrzymuje wiadomosci a gdy juz napisze do kogos jakas wiadomosc to i tak nie dochodzi ;/ Potem po chwili wyskakuje jakis error czy mozna temu jakos zaradzic ? Mam telefon Samsung L700 czyzby te JG nie dzialalo na tym fonie ?

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ