Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IM+ for Skype 2.22 (Symbian OS S60 3rd Edition) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Shape
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1.3 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 5348

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis IM+ for Skype 2.22 (Symbian OS S60 3rd Edition) - Mobile

              IM+ for Skype to popularny komunikator internetowy stworzony pod kątem wsparcia Użytkowników Skype.

Ta konkretna wersja IM+ pod Symbian S60v3 została zaprojektowana tak aby umożliwić współpracę z sieciami Skype. Program umożliwia standardowo bezpłatną komunikację oraz swobodne rozmowy z użytkownikami Skype, co więcej za jego pomocą możemy przeprowadzać tanie rozmowy telefoniczne. Licencja IM+ nie jest free, producent pozwala korzystać z aplikacji przez 7dni, po tym okresie należy wykupić licencję albo zrezygnować. IM+ for Skype ponadto pozwala na przesyłanie
plików, używanie emotoikon, ustawienie statusu, a wszystkie rozmowy zapisywane są w archiwum. IM+ for Skype po Polsku nie jest dostępny.

Aby wypróbować program IM+ for Skype kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz mnóstwo innych aplikacji na Symbiana. Zapraszamy

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Agile Messenger 3.81 (Pocket PC)

  Agile Messenger napisany pod platformy Windows Mobile to jeden z dość bogato wyposażonych komunikatorów mobilnych na rynku, który współpracuje m.in. z MSN, AIM, Yahoo!, ICQ oraz Google Talk.

 • IM+ 7.11 (S60 3rd)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • IM+ 4.1 JAVA

  IM+ to kolejna aplikacja napisana w języku JAVA z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IM+ for Skype 2.22 (Symbian OS S60 3rd Edition) - Mobile

dodał: ~zbigniew.gocalek1 , 06.09.2013

lubieto

dodał: ~jarek31370 , 19.11.2009

Twój komentarz

dodał: ~jarek31370 , 19.11.2009

Twój komentarz

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ