Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IM+ 5.66 (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: SHAPE Services
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.11.2008
Rozmiar: 401 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 277

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis IM+ 5.66 (S60 2nd) - Mobile

          IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

IM+ umożliwia współpracę z najpopularniejszymi sieciami takimi jak AIM, MSN, Yahoo!, ICQ, Jabber czy choćby Google Talk. Istotną zaletą aplikacji IM+ o której warto powiedzieć to możliwość korzystania w jednym czasie z kilku serwisów na raz – a to dzięki istniejącym zakładkom pomiędzy, którymi możemy się szybko przełączać. Licencja IM+ nie jest za free, producent udostępnia wersję Trial. 

Program ponadto pozwala na przesyłanie plików, używanie emotoikon, ustawienie statusu, a wszystkie rozmowy zapisywane są w archiwum. IM+ po Polsku nie jest osiągalny w tej wersji.

Aby wypróbować program IM+ kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz mnóstwo innych aplikacji na Symbiana. Zapraszamy


Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • vCommunicator 0.5.11

  vCommunicator to bardzo praktyczny i uniwersalny komunikator na systemy Android.

 • Agile Messenger 3.81 (Smartphone)

  Agile Messenger to funkcjonalny komunikator współpracujący z sieciami (MSN, AIM, Yahoo!, ICQ i Google Talk).

 • Gizmo5 1.1.013 (S60 3rd)

  Gizmo5 to rozbudowany komunikator internetowy do wykonywania połączeń VoIP dla telefonów komórkowych pracujących pod systemem Symbian OS.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IM+ 5.66 (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ