Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

IM+ 4.09 (UIQ 3) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: SHAPE Services
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.11.2008
Rozmiar: 427 kB
System operacyjny: Symbian UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 236

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis IM+ 4.09 (UIQ 3) - Mobile

          IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

IM+ umożliwia współpracę z najpopularniejszymi sieciami takimi jak AIM, MSN, Yahoo!, ICQ, Jabber czy choćby Google Talk. Istotną zaletą aplikacji IM+ o której warto powiedzieć to możliwość korzystania w jednym czasie z kilku serwisów na raz – a to dzięki istniejącym zakładkom pomiędzy, którymi możemy się szybko przełączać. Licencja IM+ nie jest za free, producent udostępnia wersję Trial. 

Program ponadto pozwala na przesyłanie plików, używanie emotoikon, ustawienie statusu, a wszystkie rozmowy zapisywane są w archiwum. IM+ po Polsku nie jest osiągalny w tej wersji.

Aby wypróbować program IM+ kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz mnóstwo innych aplikacji na Symbiana. Zapraszamy


Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • Nimbuzz 1.0.1 (Windows Mobile)

  Program Nimbuzz to kolejny przykład wykorzystania dobrodziejstw internetowych rozmów dla platform mobilnych.

 • fring 3.3 (Symbian S60 2nd edition fp3)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.

 • Yeigo 2.2 (S60 3rd)

  Yeigo jest odmianą komunikatora internetowego, za pomocą którego możemy przeprowadzać rozmowy telefoniczne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: IM+ 4.09 (UIQ 3) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ