Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gizmo5 1.15.36 - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Gizmo5
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 229 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 1st edition, Series 60 2nd edition, Series 80, Series 90, UIQ 2nd edition, UIQ 3rd edition
Liczba pobrań: 601

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gizmo5 1.15.36 - Mobile

         Gizmo5 to rozbudowany komunikator internetowy do wykonywania połączeń VoIP dla telefonów komórkowych obsługujących środowisko JAVA.

Gizmo5 umożliwia prowadzenie rozmów z użytkownikami sieci: Skype, Jabber, MSN, Yahoo oraz pozwala na wysyłanie wiadomości SMS. Program jest koleją propozycją wszechstronnego komunikatora na urządzenia przenośne, które nie wymaga uiszczania żadnych opłat. Gizmo5 jest całkowicie za free. Menu programu Gizmo5 nie jest po Polsku.

Aby wypróbować program Gizmo5 kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz mnóstwo innych aplikacji na Symbiana. Zapraszamy

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • fring 3.3 (UIQ)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.

 • Palringo (S60 3rd)

  Palringo na systemy Symbian OS to wieloprotokołowy komunikator, dzięki któremu możesz rozmawiać ze znajomymi bez względu na to z jakiego oni korzystają programu.

 • Agile Messenger 3.88 (S60 3rd)

  Agile Messenger to funkcjonalny komunikator współpracujący z sieciami (MSN, AIM, Yahoo!, ICQ i Google Talk).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gizmo5 1.15.36 - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ