Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Gizmo5 1.1.013 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Gizmo5
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 25.11.2008
Rozmiar: 955 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 785

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Gizmo5 1.1.013 (S60 3rd) - Mobile

         Gizmo5 to rozbudowany komunikator internetowy do wykonywania połączeń VoIP dla telefonów komórkowych pracujących pod kontrolą systemów Symbian S60v3.

Gizmo5 umożliwia prowadzenie rozmów z użytkownikami sieci: Skype, Jabber, MSN, Yahoo oraz pozwala na wysyłanie wiadomości SMS. Program jest koleją propozycją wszechstronnego komunikatora na urządzenia przenośne, które nie wymaga uiszczania żadnych opłat. Gizmo5 jest całkowicie za free. Menu programu Gizmo5 nie jest po Polsku.

Aby wypróbować program Gizmo5 kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz mnóstwo innych aplikacji na Symbiana. Zapraszamy

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Nimbuzz 1.0.1

  Nimbuzz to komunikator internetowy przeznaczony na telefony komórkowe i urządzenia przenośne.

 • Palringo 1.7 (Java)

  Palringo w wersji JAVA to wieloprotokołowy komunikator, dzięki któremu możesz rozmawiać ze znajomymi bez względu na to z jakiego oni korzystają programu.

 • fring 3.3 (UIQ3)

  Fring jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez internet.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Gizmo5 1.1.013 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ