Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

fring 4.3 (Symbian S60 3rd edition 9.2) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: fring
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1,2 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 3800

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis fring 4.3 (Symbian S60 3rd edition 9.2) - Mobile


          Fring na systemy Symbian OS jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez Internet.

W aplikacji fring na urządzenia mobilne połączenie z Internetem można uzyskać albo dzięki sieci Wi-Fi lub poprzez  GPRS, EDGE czy UMTS należy jednak pamiętać, że w tym drugim wypadku operator może pobierać opłaty za przesył danych. Aplikacja fring na telefonie poza wykonywaniem połączeń telefonicznych umożliwia kontakt z komunikatorami takimi jak Skype, MSN Messenger, ICQ, Google Talk, Twitter, AIM i Yahoo. Za pośrednictwem programu fring dla mobile można także wysyłać i odbierać różnego rodzaju pliki: audio, video, gry, zdjęcia itp. Producent udostępnia komunikator fring za free a więc możemy korzystać z niego bez żadnych opłat czy ograniczeń. Aplikacja fring niestety po Polsku nie jest dostępna. Warto także odwiedzić stronę producenta gdzie również można pobrać program fring w trybie pełna wersja oraz sprawdzić czy nie ma aktualizacji.

Aby wypróbować program fring kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz także mnóstwo innych aplikacji na Symbiana. Zapraszamy

Kompatybilne modele:

::::::: Symbian S60v3
Nokia E71, E72, E55, E52, E75, 5730 XpressMusic,
6710 Navi, N86, 6720, E63, N79, E66, N85,
6210 Navi, 6650 fold, N78, N96, 6220, N81 8GB,
N95, N95 8GB, N81, E51, 6121, N77, 5700 XpressMusic,
6110, E90, E65, N93i, N75, 6290, 5500, E62, E50, N93, E61,
N80, E60, N71, E70, N92, 3250, N91

:::::: Poradnik instalacji fring portable ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)
Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  

•    Tryb Transfer danych
Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • fring 3.36 (UIQ 2)

  fring jest komunikatorem, który pozwala na przeprowadzanie bezpłatnych połączeń telefonicznych i czatów.

 • Facebook 1.5.1

  Facebook to chyba najpotężniejszy i najpopularniejszy portal społecznościowy skupiający ludzi z całego świata.

 • Yeigo 2.2.3 (Windows Mobile)

  Aplikacja Yeigo stworzona na potrzeby platform Windows Mobile jest wielofunkcyjnym komunikatorem mobilnym z pomocą którego możemy śmiało przeprowadzać rozmowy telefoniczne ale i nie tylko.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: fring 4.3 (Symbian S60 3rd edition 9.2) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ