Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

fring 4.3 (Symbian S60 3rd edition 9.1) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: fring
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 05.08.2008
Rozmiar: 1,2 MB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 4368

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis fring 4.3 (Symbian S60 3rd edition 9.1) - Mobile


          Fring na systemy Symbian OS jest świetną i sprawdzoną aplikacją przeznaczoną do wykonywania bezpłatnych połączeń telefonicznych przez Internet.

W aplikacji fring na urządzenia mobilne połączenie z Internetem można uzyskać albo dzięki sieci Wi-Fi lub poprzez  GPRS, EDGE czy UMTS należy jednak pamiętać, że w tym drugim wypadku operator może pobierać opłaty za przesył danych. Aplikacja fring na telefonie poza wykonywaniem połączeń telefonicznych umożliwia kontakt z komunikatorami takimi jak Skype, MSN Messenger, ICQ, Google Talk, Twitter, AIM i Yahoo. Za pośrednictwem programu fring dla mobile można także wysyłać i odbierać różnego rodzaju pliki: audio, video, gry, zdjęcia itp. Producent udostępnia komunikator fring za free a więc możemy korzystać z niego bez żadnych opłat czy ograniczeń. Aplikacja fring niestety po Polsku nie jest dostępna. Warto także odwiedzić stronę producenta gdzie również można pobrać program fring w trybie pełna wersja oraz sprawdzić czy nie ma aktualizacji.

Aby wypróbować program fring kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz także mnóstwo innych aplikacji na Symbiana. Zapraszamy

Kompatybilne modele:

Nokia 3250, Nokia 5500, Nokia E50, Nokia E60, Nokia E61, Nokia E61i, Nokia E62, Nokia E65, Nokia E70, Nokia N71, Nokia N73, Nokia N91, Nokia N92, Nokia N93

:::::: Poradnik instalacji fring portable ::::::

Instalujemy oprogramowanie Nokia PC Suite (do pobrania ze strony Nokia). Podłączamy telefon kablem USB i wybieramy jeden z trybów komunikacji.

•    Tryb PC Suite (konieczne oprogramowanie)
Należy upewnić się, że połączenie pomiędzy urządzeniem a komputerem jest aktywne i dwukrotnie klikając - uruchomić plik instalacyjny w formacie *.sis, *.sisx lub *.jar. Na urządzeniu wyświetli się komunikat z potwierdzeniem, następnie wybieramy miejsce instalacji tj. karta pamięci lub pamięć telefonu(obojętne). To wszystko, aplikacja została zainstalowana. Metoda ta jest łatwiejsza i szybsza.  

•    Tryb Transfer danych
Po podłączeniu instalowane są sterowniki urządzenia. Komputer w tym trybie rozpoznaje telefon jako dodatkowy dysk(karta pamięci). Aby zainstalować aplikację na urządzeniu należy skopiować plik instalacyjny na kartę pamięci a następnie uruchomić ten plik z poziomu telefonu. Dalej instalację przeprowadzamy jak w trybie PC Suite.


Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • YehBA for S60 1.0.6i

  YehBA to komunikator internetowy dla telefonów komórkowych. Program współpracuje z sieciami opartymi na protokole Jabber m.in Yahoo, MSN, Google. Aplikacja pozwala na tworzenie konferencji, wysyłkę wiadomości do grupy użytkowników, itd.

 • Yeigo Lite 1.0.1

  Yeigo jest odmianą komunikatora internetowego, za pomocą którego możemy przeprowadzać rozmowy telefoniczne.

 • IM+ 1.46 (S80)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: fring 4.3 (Symbian S60 3rd edition 9.1) - Mobile

dodał: damix18 , 07.04.2010

niechce mi sie pobrać ;/

Aby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ