Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fring 3.36 (S60 3rd) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: fring
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.11.2008
Rozmiar: 516 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 3rd edition
Liczba pobrań: 1592

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fring 3.36 (S60 3rd) - Mobile

          Fring jest komunikatorem, który pozwala na przeprowadzanie bezpłatnych połączeń telefonicznych i czatów.

Program umożliwia komunikację z użytkownikami: Skype, MSN Messenger, Google Talk, ICQ, SIP, Twitter, Yahoo! oraz AIM - poza rozmowami możliwe jest również przesłanie zdjęcia, filmów czy innych plików. Z aplikacji powinny korzystać osoby, które mają nielimitowane stawki za transfer danych lub korzystające z darmowych Hot-Spotów. Menu programu Fring nie jest po Polsku. Komunikatora Fring możemy używać za free.

Aby wypróbować program Fring kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz mnóstwo innych aplikacji na Symbiana. Zapraszamy

Podobne VoIP i komunikatory

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • IM+ 1.46 (S80)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • Mobilne gadu-gadu 4.6.0 Java PL

  Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.

 • Agile Messenger 3.88 (S80)

  Agile Messenger to funkcjonalny komunikator współpracujący z sieciami (MSN, AIM, Yahoo!, ICQ i Google Talk).


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fring 3.36 (S60 3rd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ