Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Fring 3.36 (S60 2nd) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: fring
Licencja: Freeware Licencja
Data dodania: 17.11.2008
Rozmiar: 516 kB
System operacyjny: Symbian Series 60 2nd edition
Liczba pobrań: 498

Freeware

Jest to oprogramowanie udostępniane bezpłatnie. Programy objęte tą licencją mogą być wykorzystywane nieodpłatnie. Zabronione jest natomiast czerpanie korzyści majątkowych przez osoby trzecie z dystrybucji takiego oprogramowania. Czasem licencja freeware zawiera ograniczenia (np. oprogramowanie jest darmowe wyłączine do użytku domowego).

Opis Fring 3.36 (S60 2nd) - Mobile

          Fring jest komunikatorem, który pozwala na przeprowadzanie bezpłatnych połączeń telefonicznych i czatów.

Program umożliwia komunikację z użytkownikami: Skype, MSN Messenger, Google Talk, ICQ, SIP, Twitter, Yahoo! oraz AIM - poza rozmowami możliwe jest również przesłanie zdjęcia, filmów czy innych plików. Z aplikacji powinny korzystać osoby, które mają nielimitowane stawki za transfer danych lub korzystające z darmowych Hot-Spotów. Menu programu Fring nie jest po Polsku. Komunikatora Fring możemy używać za free.

Aby wypróbować program Fring kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz mnóstwo innych aplikacji na Symbiana. Zapraszamy

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • IM+ 1.46 (S80)

  IM+ to kolejna aplikacja napisana pod systemy Symbian OS z serii mobilnych komunikatorów na urządzenia przenośne.

 • Pocket Blip 1.9.2 (WM)

  Pocket Blip na Windows Mobile to wydajna i łatwa w obsłudze aplikacja pozwalająca na dostęp do serwisów mikroblogów Blip.pl. W Pocket Blip na urządzenia mobilne oprócz publikowania wiadomości możemy także umieszczać zdjęcia zrobione aparatem telefonu lub dodawać grafiki prosto z pamięci.

 • Yeigo 2.2.3 (Windows Mobile)

  Aplikacja Yeigo stworzona na potrzeby platform Windows Mobile jest wielofunkcyjnym komunikatorem mobilnym z pomocą którego możemy śmiało przeprowadzać rozmowy telefoniczne ale i nie tylko.


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Fring 3.36 (S60 2nd) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ