Na stronie używamy cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich wykorzystywanie. Szczegóły znajdziesz w Polityce Prywatności.
Polecamy: Directx 11, Skype, Ares, Nero,

Agile Messenger 3.78 (S90) - Mobile

Kategoria: VoIP i komunikatory
Producent: Agile Mobile
Licencja: Trial Licencja
Data dodania: 17.11.2008
Rozmiar: 459 kB
System operacyjny: Symbian Series 90
Liczba pobrań: 187

Trial

Wersja testowa oprogramowania na licencji shareware. Udostępniona bezpłatnie aby użytkownik zapoznał się z programem. Programy na tej licencji są w pełni funkcjonalne posiadają jednak ograniczenie czasowe lub ilości uruchomień. Po upływie ustalonego czasu należy program odinstalować lub opłacić pełną licencję.

Opis Agile Messenger 3.78 (S90) - Mobile

           Agile Messenger to popularny i funkcjonalny komunikator współpracujący z sieciami (MSN, AIM, Yahoo!, ICQ i Google Talk).

Poza obsługą wiadomości tekstowych pozwala na rozmowy głosowe i wideo oraz umożliwia wysyłanie zdjęć. Aplikacja obsługuje Unicode przez co nie ma problemów ze znakami narodowymi. Program posiada system zakładek, który umożliwia prowadzenie rozmów z wieloma osobami jednocześnie. Stan wszystkich rozmów jest zapisywany w archiwum. Agile Messenger nie jest po Polsku.

Wersja Trial pozwala na korzystanie z programu przez 7 dni, tak więc jeżeli po okresie próbnym nadal będziesz chciał korzystać z programu Agile Messenger za free należy wykupić licencję.

Aby wypróbować program Agile Messenger kliknij download i za darmo pobierz plik instalacyjny programu. W kategorii VoIP i Komunikatory znajdziesz mnóstwo innych aplikacji na Symbiana. Zapraszamy

Podobne VoIP i komunikatory

 • Mobilne Gadu-Gadu

  Mobilne Gadu Gadu to doskonałe rozwiązanie dla ludzi aktywnych. Mobilne Gadu Gadu oferuje nam niemal wszystkie funkcje, do których przyzwyczailiśmy się korzystając z gg w wersji na PC.

 • MobileGadu

  Aplikacja MobileGadu napisana pod Windows Mobile to doskonała alternatywa dla płatnego, oficjalnego klienta Gadu-Gadu. Mimo tego, że MobileGadu jest darmowe oferuje o znacznie szersze możliwości niż jego oficjalny odpowiednik.

 • Palringo 1.7 (Java)

  Palringo w wersji JAVA to wieloprotokołowy komunikator, dzięki któremu możesz rozmawiać ze znajomymi bez względu na to z jakiego oni korzystają programu.

 • Mobilne Gadu-Gadu 1.3b2317 (WM smartphone)

  Mobilne Gadu-Gadu to zaprojektowana z myślą o użytkownikach telefonów komórkowych i urządzeń mobilnych wersja najpopularniejszego, polskiego komunikatora internetowego.

 • Inspiro 1.0


Dodaj komentarz:

Wasze komentarze do programu: Agile Messenger 3.78 (S90) - MobileAby pobrać plik przepisz hasło, które znajduje się w cudzysłowie,
a następnie kliknij w POBIERZ TERAZ